Акумуляторна лампа пастка для комах з дисплеєм BG-008 Electric Shock Mosquito Lamp Антимоскітна лампа приманка для комарів
- Готово до відправки
- Код: 120.2169










-
День Години роботи Перерва Понеділок 11:00 - 15:00 Вівторок 11:00 - 15:00 Середа 11:00 - 15:00 Четвер 11:00 - 15:00 Пʼятниця 11:00 - 15:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Одеса
- +380 (68) 703-20-19Менеджер67808, Базова, 15, Одеса, Україна+380687032019+380687032019
Акумуляторна лампа пастка для комах з дисплеєм BG-008 Electric Shock Mosquito Lamp Антимоскітна лампа приманка для комарів
Антимоскітна акумуляторна лампа BG-008 Electric Shock Mosquito Lamp - ефективний помічник у боротьбі проти мух, молі, комарів та інших комах, що літають. Лампа має електричний удар, який ефективно вбиває комарів та інших комах. З напругою сітки до 2000V, пристрій швидко та безболісно вбиває комах, навіть тих, що знаходяться у важкодоступних місцях.
Корпус лампи виготовлений із пластику. Має практичний дизайн, а також дисплей із відображенням режиму та рівня зарядки акумулятора. Можна використовувати в спальні, холі, готелі, офісі та в будь-якому іншому місці, де потрібно вбивати літаючих комах. За допомогою світлодіодного фіолетового випромінювання пристрій заманює комах, де вони гинуть від електричного розряду струму.
Лампа оснащена 4 режимами роботи:
F1 - постійна робота лампи з фіолетовим світлом
F2 - постійна робота лампи з білим світлом
F3 - інтелектуальна робота лампи з фіолетовим світлом (у темряві працює, при денному світлі автоматично вимикається)
F1 - інтелектуальна робота лампи з білим світлом (у темряві працює, при денному світлі автоматично вимикається)
Працює від акумулятора У комплекті USB Type-C зарядний кабель.
Характеристики:
Матеріал корпусу: Пластик
Принцип дії електричний;
Живлення: акумулятор
Вхідна напруга: 5V 1A
Номінальна потужність: 5 Вт
Напруга мережі: DC2000V
Колір підсвічування: синій/білий
Призначення пастки/відлякувача: Від комарів|Від мошок|Від мух|Від літаючих комах
Застосування: На відкритому повітрі чи всередині приміщення
Розмір виробу (ВхД): 27 x 11 см
Довжина кабелю: 70 см
Комплектація:
- Антимоскітна лампа
- USB Type-C кабель
- Щіточка для чищення лампи
- Інструкція
- Упаковка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Призначення пастки/відлякувача | Від мух, Від комарів, Від літаючих комах |
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 270 мм |
| Діаметр | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Акумуляторна лампа пастка для комах з дисплеєм BG-008 Electric Shock Mosquito Lamp Антимоскітна лампа принада для комарів |
