Електронний настільний годинник з будильником VST 730 світлодіодний годинник з LED підсвіткою
- Готово до відправки
- Код: 120.2166










-
День Години роботи Перерва Понеділок 11:00 - 15:00 Вівторок 11:00 - 15:00 Середа 11:00 - 15:00 Четвер 11:00 - 15:00 Пʼятниця 11:00 - 15:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Одеса
- +380 (68) 703-20-19Менеджер67808, Базова, 15, Одеса, Україна+380687032019+380687032019
Електронний настільний годинник з будильником VST 730 світлодіодний годинник з LED підсвіткою
Світлодіодний настільний годинник VST 730 - електронний годинник ідеально підійде для вашого будинку або офісу, додаючи яскравий акцент в інтер'єр. Завдяки компактному розміру вони чудово впишуться на тумбочку або стіл, не займаючи багато місця. Яскраве підсвічування циферблата, великий шрифт, функціональність, легкість використання, т.д. – це лише деякі характеристики, завдяки яким цей годинник набув такого широкого поширення.
Електронний настільний годинник VST-730 працює від мережі 220В, а також є можливість резервного живлення від двох батарей типорозміру AAA, для збереження часу при раптовому відключенні основного живлення. Годинник показує час у 24-годинному форматі, а також оснащений функцією будильника, що робить їх незамінним помічником для тих, хто цінує комфорт та організованість.
Увага!
Годинник працює тільки від мережі!
Характеристики:
Тип: електронні настільні годинники
Матеріал корпусу: пластик
Живлення: від мережі
LED дисплей
Спосіб індикації: цифровий
24-годинний формат часу
Електронний будильник
Розмір годинника (ВхШхГ): 7.7 х 19 х 6.5 см
Довжина кабелю живлення: 125 см
Комплектація:
- Годинник
- Інструкція
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація часу | Електронна/цифрова |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Електронний |
| Тип годинника | Настільні |
| Форма | Прямокутна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри годинників | |
| Висота | 77 мм |
| Глибина | 65 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Габаритные размеры | |
| Висота символів | 31 мм |
| Додаткові характеристики годин | |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Електронний настільний годинник із будильником VST 730 світлодіодний годинник з LED-підсвіткою |
