Подрібнювач універсальний Hoffmans Electronics НМ-8875 із металевою чашею 5л електричний чоппер 4800Вт Чорний
- Готово до відправки
- Код: 120.2130










-
День Години роботи Перерва Понеділок 11:00 - 15:00 Вівторок 11:00 - 15:00 Середа 11:00 - 15:00 Четвер 11:00 - 15:00 Пʼятниця 11:00 - 15:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Одеса
- +380 (68) 703-20-19Менеджер67808, Базова, 15, Одеса, Україна+380687032019+380687032019
Подрібнювач універсальний Hoffmans Electronics НМ-8875 із металевою чашею 5л електричний чоппер 4800Вт Чорний
Електричний подрібнювач НМ-8875 Hoffmans – універсальний кухонний подрібнювач, який стане вашим незамінним помічником у приготуванні їжі. З його допомогою ви зможете швидко і легко подрібнювати різноманітні продукти, заощаджуючи час та зусилля.
Оснащений якісним ножем з 4 лезами та потужним мотором, цей подрібнювач забезпечує швидку та рівномірну нарізку. Чаша та ножі виготовлені з нержавіючої сталі, кришка із міцного пластику, також у комплекті передбачено гумове кільце проти ковзання чаші. Всі деталі пристрою легко знімаються та миються, що дозволяє підтримувати його в ідеальному стані без зайвих зусиль.
Характеристики:
Матеріал корпусу: метал/пластик
Матеріал чаші: нержавіюча сталь/пластик
Матеріал ножів: нержавіюча сталь
Потужність: 4800 Вт (заявлено виробником)
Кількість швидкостей – 2
Об'єм чаші: 5 л (фактичний)
Розмір чаші: діаметр – 22 см, глибина – 20 см
Ріжуча частина насадки із 4 лезами
Живлення: від мережі
Напруга: АС 220 - 240В
Довжина шнура електроживлення: 100 см
Висота подрібнювача у зібраному вигляді: 37 см
Комплектація:
- Корпус управління
- Чаша
- Кришка
- Ніж із 4 лезами
- Гумове кільце проти ковзання
- Посібник користувача
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoffmans |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Максимальна швидкість обертання | 8000 об/хв |
| Матеріал корпусу | Пластик, Нержавіюча сталь |
| Матеріал чаші | Нержавіюча сталь |
| Призначення | Побутове |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм чаші | 5 л |
| Споживана потужність | 4800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Універсальний подрібнювач |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 370 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Комплектація | |
| Лопатка | Так |
| Універсальний ніж | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Подрібнювач універсальний Hoffmans Electronics НМ-8875 з металевою чашею 5 л електричний чопер 4800 Вт Чорний |
