Сендвічниця 6в1 Hoffmans HM-3013 Вафельниця зі змінними панелями гриль горішниця пончики 1000W
- Готово до відправки
- Код: 120.2132










-
День Години роботи Перерва Понеділок 11:00 - 15:00 Вівторок 11:00 - 15:00 Середа 11:00 - 15:00 Четвер 11:00 - 15:00 Пʼятниця 11:00 - 15:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Одеса
- +380 (68) 703-20-19Менеджер67808, Базова, 15, Одеса, Україна+380687032019+380687032019
Сендвічниця 6в1 Hoffmans HM-3013 Вафельниця зі змінними панелями гриль горішниця пончики 1000W
Вафельниця 6в1 Hoffmans HM-3013 - багатофункціональна сендвічниця з 6 змінними насадками з антипригарним покриттям, заощадить місце на Вашій кухні та зробить приготування різноманітних страв швидким та простим. З нею Ви можете швидко приготувати хрумкі сендвічі, пишні вафлі, соковиті стейки та на десерт, усіма улюблені, горішки зі згущеним молоком та пончики!
Щоб розігріти вафельницю до початку повноцінної роботи, достатньо п'яти хвилин. При включенні загориться червоний та зелений індикатори, коли згасне зелений – сендвічниця нагрілася. Випікання відбувається швидко, жар в приладі рівномірно розподіляється по всьому корпусу, тому Ваші страви будуть максимально пропечені і смачні.
Примітка: При першому використанні вафельниці може утворитися дрібна серпанок. Це нормально, оскільки це початкове нагрівання внутрішніх компонентів.
Розмір вафельниці (ВхШхГ): 8.5 х 22.5 х 22 см
Розмір змінних насадок: 21.5 х 12 см
Особливості:
- 6 змінних пластин з антипригарним покриттям
- Теплоізоляційна ручка
- 2 контрольні лампи: живлення та обігрів
- Стійкі гумові ніжки
- Проста система блокування пластин
Характеристики:
Модель: HM-3013
Матеріал: пластик;
Потужність: 1000W;
Покриття форм: антипригарне;
Ручки із теплоізоляцією;
Ручко-замкова система;
Електроживлення 220-240В, 50-60 Гц;
Довжина кабелю: 60 см;
Насадки: вафельниця, гриль, сендвічниця, ліщина, форма для пончиків, тонка пряма форма.
Комплектація:
- Вафельниця
- Форми 6 шт
- Посібник користувача
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoffmans |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Ні |
| Габаритні розміри гриля | |
| Висота | 85 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 0.6 м |
| Індикатор нагріву | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ручки, що не нагріваються | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття форми | Да |
| Вид обладнання | Вафельниця |
| Тип змінних форм | Для приготування горішків |
| Індикатор готовності | Да |
| Джерело живлення | Електричність |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Особливості | Антипригарне покриття |
| Система блокування ручок | Да |
| Змінні форми | Да |
| Змінні форми для гриля | Да |
| Змінні форми для приготування вафель | Да |
| Сфера використання | Для дому |
| Тип випіканих вафель | Об'ємні |
| Тип приладу | Мультипекар |
| Форма робочої поверхні | Прямокутна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип призначення | Сендвічниця 6в1 Hoffmans HM-3013 Вафельниця зі змінними панелями гриль горішниця пончики 1000W |
