Мультипекар для пончиків Hoffmans HM-3020 електричний апарат для випікання пончиків бісквітів
- Готово до відправки
- Код: 120.2128










-
День Години роботи Перерва Понеділок 11:00 - 15:00 Вівторок 11:00 - 15:00 Середа 11:00 - 15:00 Четвер 11:00 - 15:00 Пʼятниця 11:00 - 15:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Одеса
- +380 (68) 703-20-19Менеджер67808, Базова, 15, Одеса, Україна+380687032019+380687032019
Мультипекар для пончиків Hoffmans HM-3020 електричний апарат для випікання пончиків бісквітів
Мультипекар для приготування пончиків - це чудовий помічник на вашій кухні, який дозволяє готувати ніжні та ароматні пончики всього за лічені хвилини. Він обладнаний спеціальною формою, що дозволяє одночасно готувати 16 пончиків, що ідеально підходить для сімейних сніданків або дружніх зустрічей.
Однією з основних переваг цього пристрою є антипригарне покриття, яке забезпечує легкість у використанні та догляді. Завдяки цьому покриттю, пончики не прилипають до поверхні, що значно спрощує процес готування і дозволяє уникнути зайвого клопоту при чищенні.
Щоб розігріти електропекарь до початку повноцінної роботи, достатньо п'яти хвилин часу. При включенні світиться червоний та зелений індикатори, коли згасне зелений – готовий до використання. Випікання відбувається швидко, жар в приладі рівномірно розподіляється по всьому корпусу, тому Ваші пончики будуть максимально пропечені і смачні.
Примітка: При першому використанні електропекаря може утворитися дрібна серпанок. Це нормально, оскільки це початкове нагрівання внутрішніх компонентів.
Характеристики:
Тип: Мультипекар для приготування пончиків
Модель: НМ-3010
Матеріал: пластик;
Потужність: 1400W;
Покриття форм: антипригарне;
Ручки із теплоізоляцією;
Напруга: 220-240В, 50-60 Гц;
Розмір електропекаря (ВхШхГ): 9 х 29 х 34 см
Розмір форми: 28 х 25 см
Довжина кабелю: 60 см;
Комплектація:
- Міні-піч для пончиків
- Інструкція (англ.)
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoffmans |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Размеры | |
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 0.6 м |
| Індикатор готовності | Так |
| Электрические параметры | |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття форми | Да |
| Глибина | 340 мм |
| Індикатор нагрівання | Да |
| Джерело живлення | Електричність |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ручки, що не нагріваються | Да |
| Особливості | Антипригарне покриття |
| Змінні форми | Немає |
| Терморегулятор | Немає |
| Тип приладу | Пончиковий апарат |
| Тип призначення | Мультипекар для пончиків Hoffmans HM-3010 електричний апарат для випікання пончиків бісквітів |
