Мультипекар для печива Hoffmans HM-3020 електричний апарат для випікання печива бісквітів
- Готово до відправки
- Код: 120.2133










-
День Години роботи Перерва Понеділок 11:00 - 15:00 Вівторок 11:00 - 15:00 Середа 11:00 - 15:00 Четвер 11:00 - 15:00 Пʼятниця 11:00 - 15:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Одеса
- +380 (68) 703-20-19Менеджер67808, Базова, 15, Одеса, Україна+380687032019+380687032019
Мультипекар для печива Hoffmans HM-3020 електричний апарат для випікання печива бісквітів
Мультипекар для печива - це чудовий помічник на вашій кухні, який дозволяє готувати ніжне та ароматне печиво всього за лічені хвилини. Він обладнаний спеціальною формою, що дозволяє готувати 13 шт на одному аркуші, що ідеально підходить для сімейних сніданків або дружніх зустрічей.
Однією з основних переваг цього пристрою є антипригарне покриття, яке забезпечує легкість у використанні та догляді. Завдяки цьому покриттю печиво не прилипає до поверхні, що значно спрощує процес готування і дозволяє уникнути зайвого клопоту при чищенні.
Щоб розігріти електропекарь до початку повноцінної роботи, достатньо п'яти хвилин часу. При включенні світиться червоний та зелений індикатори, коли згасне зелений – готовий до використання. Випікання відбувається швидко, жар в приладі рівномірно розподіляється по всьому корпусу, тому Ваше печиво буде максимально пропечене та смачне.
Примітка: При першому використанні електропекаря може утворитися дрібна серпанок. Це нормально, оскільки це початкове нагрівання внутрішніх компонентів.
Характеристики:
Тип: апарат для приготування печива
Модель: НМ-3020
Матеріал: пластик;
Потужність: 1400W;
Покриття форм: антипригарне;
Ручки із теплоізоляцією;
Напруга: 220-240В, 50-60 Гц;
Розмір електропекаря (ВхШхГ): 11 х 26 х 33 см
Розмір форми: 25 х 21.5 см
Довжина кабелю: 60 см;
Комплектація:
- Міні-піч для печива
- Інструкція (англ.)
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoffmans |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Размеры | |
| Висота | 110 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 0.6 м |
| Індикатор готовності | Так |
| Электрические параметры | |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття форми | Да |
| Глибина | 330 мм |
| Індикатор нагрівання | Да |
| Джерело живлення | Електричність |
| Кількість робочих поверхонь | 1 шт |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ручки, що не нагріваються | Да |
| Змінні форми | Немає |
| Сфера використання | Для дому |
| Тип призначення | Мультипекар для печива Hoffmans HM-3020 електричний апарат для випікання печива бісквітів |
