Контейнерний акумуляторний пилосос Zipe line top ZT-1504 без мішка вертикальний пилосос 2500W для сухого прибирання
- Готово до відправки
- Код: 120.2158










-
День Години роботи Перерва Понеділок 11:00 - 15:00 Вівторок 11:00 - 15:00 Середа 11:00 - 15:00 Четвер 11:00 - 15:00 Пʼятниця 11:00 - 15:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Одеса
- +380 (68) 703-20-19Менеджер67808, Базова, 15, Одеса, Україна+380687032019+380687032019
Контейнерний акумуляторний пилосос Zipe line top ZT-1504 без мішка вертикальний пилосос 2500W для сухого прибирання
Акумуляторний вертикальний пилосос Zipe line top ZT-1504 - ідеальне рішення для швидкого та ефективного прибирання в будинку. Контейнерний пилосос циклонного типу без мішка для збирання пилу призначений для сухого прибирання. Пилозбірник об'ємом 0.6 літра легко миється та чиститься, достатньо дістати контейнер, викинути сміття та за потребою вимити його, попередньо діставши фільтр із колби.
Стильний дизайн поєднується з компактними розмірами та легкою вагою, спрощуючи прибирання та заощаджуючи місце. Завдяки потужності двигуна 2500W прибирання стане простіше та набагато швидше. Комплектується пилосос гнучкою знімною трубкою, а також трьома насадками: для підлоги, меблів для щілин.
Цей пристрій працює від вбудованого акумулятора 2800 мАг, що забезпечує значну свободу руху і дозволяє безперешкодно пересуватися по приміщенню. Крім того, пилосос із HEPA фільтром затримує навіть найдрібніші частинки пилу.
Особливості:
- Зручне зберігання та транспортування;
- Ергономічний дизайн;
- Фільтр HEPA;
- Знімні насадки та гнучка трубка для зручного використання.
Характеристики:
Тип: Вертикальний пилосос
Живлення: від акумулятора
Місткість акумулятора: 2800 мАг
Потужність двигуна: 2500W
Два режими роботи
Об'єм колби: 0.6 л;
Насадка для підлоги;
Насадка для меблів;
Насадка для щілин;
Довжина гнучкої трубки: 72 см
Час роботи: до 40 хв.
Час зарядки: 4 години
Розмір основної насадки: 25.5 х 10 х 4.5 см.
Розмір пилососу (ДхШхВ): 30 х 12 х 23 см.
Розмір контейнера (ВхД): 13 х 11 см.
Комплектація:
- Пилосос із контейнером
- Гнучка трубка
- Насадка для підлоги;
- Насадка для щілин;
- Насадка для меблів
- Зарядний пристрій
- Посібник користувача
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Час заряду акумулятора | 4 годин |
| Час роботи від акумулятора | 40 хв |
| Кількість щіток в комплекті | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм пилозбірника | 0.6 л |
| Живлення | Акумулятор |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний+портативний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип труби всмоктування | Цілісна |
| Тип прибирання | Суха |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 230 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Контейнерний акумуляторний пилосос Zipe line top ZT-1504 без мішка вертикальний пилосос 2500W для сухого прибирання |
