Акумуляторна машинка для стрижки волосся з підставкою VGR V-119 портативна з 6 насадками та usb зарядкою
- Готово до відправки
- Код: 120.2162










-
День Години роботи Перерва Понеділок 11:00 - 15:00 Вівторок 11:00 - 15:00 Середа 11:00 - 15:00 Четвер 11:00 - 15:00 Пʼятниця 11:00 - 15:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Одеса
- +380 (68) 703-20-19Менеджер67808, Базова, 15, Одеса, Україна+380687032019+380687032019
Акумуляторна машинка для стрижки волосся з підставкою VGR V-119 портативна з 6 насадками та usb зарядкою
Акумуляторна машинка для стрижки волосся з підставкою VGR V-119 - портативна машинка з ергономічним дизайном, зробить догляд за волоссям дуже ефективним і набагато простіше, тому що у вас є все необхідне в одному наборі. Ніж, шириною 45 мм та регульованою висотою зрізу 0.8-2 мм, 6 напрямних гребенів 1.5/3/4.5/6/9/12 мм, літієвий акумулятор, LED дисплей та час автономної роботи до 180 хвилин без підзарядки.
Час повного заряджання становить 3.5 години. Машинку можна підключити до зарядки через зручну підставку, яка йде в комплекті, а також безпосередньо. USB вихід кабелю дозволить підключити зарядку від павербанка, ноутбука та адаптера 5V 1A (не входить до комплекту)
Машинка для стрижки VGR має широкий спектр застосування завдяки низькому рівню шуму та здатності працювати без заїдань та ривків. Завдяки LED дисплею Ви зможете моніторити рівень зарядки, індикацію зарядки та індикатор олії. Оснащена дорожнім блокуванням від випадкового включення (знімний стопер).
Комплектується 6 насадками гребенями, підставкою, щіточкою для чищення, кабелем зарядки USB, а також маслом для змащення лез.
Характеристики:
Тип: машинка для стрижки
Модель: V-119
Матеріал корпусу: пластик
Цифровий LED дисплей
Індикатор рівня заряджання
Акумулятор: LI 2500mAh
Швидкість обертів: 8000 об/хв.
Час роботи без підзарядки: до 180 хв.
Заряджання: USB кабель
Напруга блоку живлення 5В 1А (немає в комплекті)
Час заряджання: 3.5 години
Насадки гребені: 1.5/3/4.5/6/9/12 мм
Регулювання зрізу: 0,8 мм до 2,0 мм.
Довжина кабелю заряджання: 145 см
Розмір машинки: 17.5 х 4.5 см
Розмір підставки для машини: 8 х 4.5 см
Комплектація:
- Машинка для стрижки
- Насадки 6 шт
- Олія
- Щітка для очищення
- Підставка для машинки
- USB кабель для заряджання
- Інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 6 |
| Максимальна довжина підстригання | 2 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.8 мм |
| Регулювання довжини | Змінні насадки, Поворотний регулятор |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Час заряду акумулятора | 3.5 годин |
| Час роботи від акумулятора | 180 хв |
| Дорожній футляр | Ні |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Матеріал лез | Кераміка |
| Швидкість мотора | 8000 об/хв |
| Ширина леза | 45 мм |
| Щіточка для чищення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Акумуляторна машинка для стриження волосся з підставкою VGR V-119 портативна із 6 насадками та usb зарядкою |
