Набір для укладання волосся фен щітка 5в1 VGR V-475 Мультистайлер фен із 5 насадками плоска для волосся
- Готово до відправки
- Код: 120.2155










-
День Години роботи Перерва Понеділок 11:00 - 15:00 Вівторок 11:00 - 15:00 Середа 11:00 - 15:00 Четвер 11:00 - 15:00 Пʼятниця 11:00 - 15:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Одеса
- +380 (68) 703-20-19Менеджер67808, Базова, 15, Одеса, Україна+380687032019+380687032019
Набір для укладання волосся фен щітка 5в1 VGR V-475 Мультистайлер фен із 5 насадками плоска для волосся
Мультистайлер VGR V-475 - це інноваційний пристрій, що поєднує функції фена, плойки та стайлера, призначений для створення різних зачісок без екстремального нагрівання. Завдяки потужному двигуну, пристрій дозволяє сушити, завивати, випрямляти і надавати об'єму волоссю, мінімізуючи тепловий вплив і зберігаючи його здоров'я. Змініть свій щоденний догляд за волоссям за допомогою всього одного пристрою.
Стайлер VGR 475 поставляється з 5 змінними насадками: овальною щіткою для надання об'єму, круглою щіткою-феном діаметром 40 мм для створення гладких зачісок, двома насадками для завивки в стилі Airwrap для лівої та правої завивки та прецизійною насадкою для швидкої попередньої сушіння. Ідеально підходить для створення різноманітних зачісок, таких як пряме волосся, легкі хвилі або чітко окреслені локони.
Переваги:
- Індивідуальні налаштування для кожного типу волосся: завдяки 3 температурним режимам 50°C, 70°C та 90°C, а також 2 рівням швидкості вентилятора, фен з круглою щіткою оптимально підходить для тонкого, нормального або жорсткого волосся. Практичний поворотний перемикач визначає напрямок завивки - ліворуч або праворуч. Це дозволяє легко створювати рівні хвилі і красиві локони за допомогою цього універсального фена для завивки.
- Легкий корпус, гнучкий кабель з можливістю повороту на 360° та шнур живлення довжиною 2 метри дозволяють комфортно укладати волосся під будь-яким кутом.
- Знімний фільтр спрощує очищення та продовжує термін служби.
- Стайлер оснащений потужним високошвидкісним двигуном BLDC, що розвиває швидкість до 110 000 об/хв, та створює сильний, рівномірний потік повітря. Це дозволяє сушити волосся швидше та ефективніше, при цьому знижуючи рівень шуму. Найменша дія тепла допомагає захистити волосся і забезпечує гладкий результат, як після відвідування перукарні. Також ідеально підходить як зручний фен для завивки волосся у повсякденному житті.
Характеристики:
- Тип двигуна: швидкісний двигун BLDC до 11000 RPM.
- Потужність: 1500 Вт.
- Харчування: 220-240 Ст.
- Довжина кабелю: 200 см.
- Температурний режим: 50°C - 70°C - 90°C (3 рівня).
- Температура холодного обдування: 30°C.
- Довжина фена без насадки: 25 см.
Комплектація:
- Фен-стайлер.
- Насадки-5 шт.
- Затискачі для волосся-2 шт.
- Інструкція.
- Коробка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Керамічне покриття | Так |
| Кількість насадок | 5 |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип | Стайлери повітряні |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість завивки волосся | Так |
| Обертання в двох напрямках | Так |
| Обертання насадки | Так |
| Діаметр щітки | 40 мм |
| Дисплей | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 2 м |
| Затискачі для волосся | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Концентратор | Так |
| Максимальна температура нагріву | 90 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 50 град. |
| Насадка для випрямляння волосся | Так |
| Насадка для спіральної завивки | Так |
| Насадка-щітка | Так |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Поворот шнура на 360 градусів | Ні |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Функція швидкого нагріву | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Набір для укладання волосся фен щітка 5в1 VGR V-475 Мультистайлер фен із 5 насадками плоска для волосся |
