Акумуляторна машинка для стрижки волосся VGR V-662 портативна з usb зарядкою та 6 насадками в подарунковій коробці
- Готово до відправки
- Код: 120.2147










-
День Години роботи Перерва Понеділок 11:00 - 15:00 Вівторок 11:00 - 15:00 Середа 11:00 - 15:00 Четвер 11:00 - 15:00 Пʼятниця 11:00 - 15:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Одеса
- +380 (68) 703-20-19Менеджер67808, Базова, 15, Одеса, Україна+380687032019+380687032019
Акумуляторна машинка для стрижки волосся VGR V-662 портативна з usb зарядкою та 6 насадками в подарунковій коробці
Акумуляторна машинка для стрижки волосся VGR V-662 - портативна машинка з ергономічним дизайном, зробить догляд за волоссям дуже ефективним і набагато простіше, тому що у вас є все необхідне в одному наборі. Ніж, шириною 46 мм та регульованою висотою зрізу 0.8 - 2 мм, 6 напрямних гребеня 1.5 / 3 / 4.5 / 6 / 9 /12 мм, літієвий акумулятор та час автономної роботи до 180 хвилин без підзарядки.
Машинка для стрижки VGR має широкий спектр застосування завдяки низькому рівню шуму та здатності працювати без заїдань та ривків. За допомогою напрямних гребенів Ви зможете підрівнювати волосся на будь-яку бажану довжину.
Час повного заряджання становить 4 години. USB вихід кабелю дозволить підключити зарядку від повербанка, ноутбука та адаптера 5V 1A (не входить до комплекту)
Комплектується 6 насадками гребенями, щіточкою для чищення, USB кабель зарядки, а також маслом для змащення лез.
Характеристики:
Тип: машинка для стрижки
Модель: V-662
Матеріал корпусу: метал
LED дисплей
Акумулятор: LI 3000mAh
Безщітковий мотор з максимальною частотою 7000 об/хв
Час роботи без підзарядки: до 180 хв.
Заряджання: USB кабель
Індикація заряджання: є
Напруга блоку живлення 5В 1А
Час зарядки: 4 години
Насадки гребені: 1.5 / 3 / 4.5 / 6 / 9 /12 мм
Ножовий блок шириною 46 мм
5 фіксованих налаштувань довжини зрізу волосся 0.8 – 2 мм
Довжина кабелю заряджання: 150 см
Розмір машинки: 17.5 х 4.5 см
Комплектація:
- Машинка для стрижки
- Насадки 6 шт
- Олія
- Щітка для очищення
- USB кабель для заряджання
- Інструкція
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 6 |
| Максимальна довжина підстригання | 2 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.8 мм |
| Регулювання довжини | Поворотний регулятор, Змінні насадки |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Час заряду акумулятора | 4 годин |
| Час роботи від акумулятора | 180 хв |
| Дорожній футляр | Ні |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Швидкість мотора | 7000 об/хв |
| Ширина леза | 46 мм |
| Щіточка для чищення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-662 портативна з usb зарядкою і 6 насадками в подарунковій коробці |
