Щипці хвиля для волосся VGR V-528 п'ять хвиль 18 мм з керамічним покриттям Плойка стайлер для укладання завивання волосся
- Готово до відправки
- Код: 120.2152










-
День Години роботи Перерва Понеділок 11:00 - 15:00 Вівторок 11:00 - 15:00 Середа 11:00 - 15:00 Четвер 11:00 - 15:00 Пʼятниця 11:00 - 15:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Одеса
- +380 (68) 703-20-19Менеджер67808, Базова, 15, Одеса, Україна+380687032019+380687032019
Щипці хвиля для волосся VGR V-528 п'ять хвиль 18 мм з керамічним покриттям Плойка стайлер для укладання завивання волосся
Плойка 5-хвильова VGR V-528 для створення розкішних яскравих локонів в короткий термін. Плойка п'ять хвиль надає Вам можливість різноманітного укладання волосся. Користуватися таким інструментом легко та безпечно. Ви можете з її допомогою створити розкішні хвилі або пишну шапку кучериків. Витратьте лише кілька хвилин на укладання, закріпіть її крапелькою лаку або гелю, і у Вас буде зачіска на заздрість будь-якій голлівудській зірці. Дана плойка має керамічне покриття, яке повільно, але рівномірно розігрівається, має гладку поверхню, завдяки чому легко ковзає по волоссю, не перегріває його, завдаючи меншої шкоди порівняно з металевими прасками та плойками. 16 температурних режиму: від 80 до 230 градусів.
Зручна конструкція даної плойки дозволить Вам закручувати великі пасма в локони, що заощадить Ваш час. Завдяки зручній конструкції головки цієї плойки, Ви не зможете обпектися, коли триматимете її. Підставка з нержавіючої сталі дозволить остудити плойку перед тим, як Ви її приберете, і захистить поверхню від пропалювання.
Підходить для абсолютно різних типів і волосся і гарантує результат незалежно від того, пряме у Вас волосся або кучеряве від природи.
Переваги:
- Ручка приладу виготовлена з електрично нейтральних матеріалів.
- При зберіганні пристрою зручно скористатися фіксатором.
- Шнур механізму гнучкий, виконаний з особливо міцного та екологічно безпечного полімерного матеріалу. Виделка приладу має зручну ергономічну форму.
Характеристика:
- Потужність: 62 Вт.
- Тип живлення: Від мережі 220 Ст.
- Кількість режимів роботи: 16
- Максимальна температура нагріву: 230 градусів.
- Мінімальна температура нагріву: 80 градусів.
- Довжина шнура: 180 см.
- Розмір: 33х9, 5см.
- Розмір робочої частини: 12х9, 5см.
- Діаметр хвилі: 18мм.
Комплектація:
- Плойка VGR V-528.
- Інструкція (англійською мовою);
- Фірмова заводська коробка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Керамічне покриття | Так |
| Кількість режимів роботи | 16 |
| Споживана потужність | 62 Вт |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип | Плойки |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Обертання в двох напрямках | Ні |
| Обертання насадки | Ні |
| Діаметр щипців | 18 мм |
| Дисплей | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Кількість температурних режимів | 16 |
| Максимальна температура нагріву | 230 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 80 град. |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Щипці хвиля для волосся VGR V-528 п'ять хвиль 18 мм з керамічним покриттям Плойка стайлер для укладання завивання волосся |
