Сендвічниця 3в1 Hoffmans HM-3019 Вафельниця зі змінними панелями для сендвічів гриля вафель 1000W
- Готово до відправки
- Код: 120.2131










-
День Години роботи Перерва Понеділок 11:00 - 15:00 Вівторок 11:00 - 15:00 Середа 11:00 - 15:00 Четвер 11:00 - 15:00 Пʼятниця 11:00 - 15:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Одеса
- +380 (68) 703-20-19Менеджер67808, Базова, 15, Одеса, Україна+380687032019+380687032019
Сендвічниця 3в1 Hoffmans HM-3019 Вафельниця зі змінними панелями для сендвічів гриля вафель 1000W
Вафельниця 3в1 Hoffmans HM-3019 - багатофункціональна сендвічниця з 3 змінними насадками з антипригарним покриттям, заощадить місце на Вашій кухні та зробить приготування різноманітних страв швидким та простим. З нею Ви можете швидко приготувати хрусткі сендвічі, пишні вафлі та соковиті стейки.
Щоб розігріти вафельницю до початку повноцінної роботи, достатньо п'яти хвилин. При включенні загориться червоний та зелений індикатори, коли згасне зелений – сендвічниця нагрілася. Випікання відбувається швидко, жар в приладі рівномірно розподіляється по всьому корпусу, тому Ваші страви будуть максимально пропечені і смачні.
Примітка: При першому використанні вафельниці може утворитися дрібна серпанок. Це нормально, оскільки це початкове нагрівання внутрішніх компонентів.
Розмір вафельниці (ДхШхВ): 22х23х10 см
Розмір змінних насадок: 21.5х12 см
Особливості:
- 3 змінні пластини з антипригарним покриттям
- Теплоізоляційна ручка
- 2 контрольні лампи: живлення та обігрів
- Стійкі гумові ніжки
- Проста система блокування пластин
Характеристики:
Модель: HM-3019
Матеріал: пластик;
Потужність: 1000W;
Покриття форм: антипригарне;
Ручки із теплоізоляцією;
Ручко-замкова система;
Електроживлення 220-240В, 50-60 Гц;
Довжина кабелю: 60 см;
Насадки: вафельниця, гриль, бутерброд.
Комплектація:
- Вафельниця 3в1
- Форми 3 шт
- Посібник користувача
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoffmans |
| Країна виробник | Китай |
| Варіант установки | Настільний |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Ні |
| Тип нагріваючої поверхні | Сендвіч панелі |
| Тип приладу | Сендвичница |
| Розміри робочої поверхні | |
| Глибина робочої поверхні | 120 мм |
| Ширина робочої поверхні | 215 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 0.6 м |
| Індикатор нагріву | Так |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Ручки, що не нагріваються | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Знімні пластини, що нагріваються | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Сендвічниця 3в1 Hoffmans HM-3019 Вафельниця зі змінними панелями для сендвічів гриля вафель 1000W |
