Дорожня парова праска НМ-9050 Hoffmans Electronics з тефлоновою підошвою та системою самоочищення 1200В Фіолетова
- Готово до відправки
- Код: 120.2139.1










-
День Години роботи Перерва Понеділок 11:00 - 15:00 Вівторок 11:00 - 15:00 Середа 11:00 - 15:00 Четвер 11:00 - 15:00 Пʼятниця 11:00 - 15:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Одеса
- +380 (68) 703-20-19Менеджер67808, Базова, 15, Одеса, Україна+380687032019+380687032019
Дорожня парова праска НМ-9050 Hoffmans Electronics з тефлоновою підошвою та системою самоочищення 1200В Фіолетова
Праска з функцією пари Hoffmans Electronics НМ-9050 - це ідеальне рішення для сучасних користувачів, які цінують якість та зручність у догляді за одягом. Ця праска з антипригарним покриттям чудово справляється з прасуванням будь-яких тканин завдяки своїм удосконаленим функціям.
Ця праска оснащена функцією пари, яка дозволяє вирішувати проблеми зі складками швидко та ефективно. Компактний і зручний, він стане чудовим доповненням вашого домашнього арсеналу, а також у дорогу, подорож і т.д. Тефлонова підошва забезпечує чудове ковзання за будь-якими матеріалами, а вбудований захист від накипу значно подовжує термін служби пристрою.
Зручний і простий у використанні дозволяє встановити оптимальну температуру для делікатних тканин, таких як шовк або вовна. Праска Hoffmans Electronics виділяється гнучким шнуром, що забезпечує свободу рухів під час прасування та підвищує комфорт у процесі.
Характеристики:
Тип: Праска парова дорожня
Модель: НМ-9050
Потужність: 1200 Вт (заявлено виробником)
Напруга: 220 - 240В
Матеріал корпусу: пластик
Підошва із тефлоновим покриттям
Тип керування: механічне
Функції: сухе прасування / парогенерація
Функція самоочищення: є
Регулювання температури: є
Місткість для води: 70 мл
Індикація готовності до роботи: є
Довжина кабелю живлення: 80 см
Розмір праски (ДхШхВ): 24.5 х 10.5 х 12.5 см
Комплектація:
- Праска;
- Інструкція;
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoffmans |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 125 мм |
| Глибина | 105 мм |
| Ширина | 245 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 0.8 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальне відпарювання | Да |
| Жолобок для ґудзиків | Да |
| Матеріал підошви праски | тефлон |
| Особливості | Дорожній |
| Постійне подавання пари | Да |
| Сухе прасування | Да |
| Тип | Праска |
| Тип харчування | Мережа 220 В |
| Колір | Фіолетовий |
| Тип призначення | Дорожній паровий прас НМ-9050 Hoffmans Electronics з тефлоновою підошвою і системою самоочищення 1200 Вт Фіолетовий |
