Портативна електросушарка для одягу з чохлом GВ4706 Підвісна сушарка для білизни з таймером та гарячим повітрям
- Готово до відправки
- Код: 120.2121










-
День Години роботи Перерва Понеділок 11:00 - 15:00 Вівторок 11:00 - 15:00 Середа 11:00 - 15:00 Четвер 11:00 - 15:00 Пʼятниця 11:00 - 15:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Одеса
- +380 (68) 703-20-19Менеджер67808, Базова, 15, Одеса, Україна+380687032019+380687032019
Портативна електросушарка для одягу з чохлом GВ4706 Підвісна сушарка для білизни з таймером та гарячим повітрям
Електрична сушарка для білизни GВ4706 - це зручний та практичний пристрій, який стане незамінним помічником у побуті. Вона оснащена автоматичним вимкненням у режимі таймера, що забезпечує безпечну експлуатацію. За допомогою цієї сушарки ви зможете швидко та ефективно висушити різні види одягу, постільну білизну, рушники та інші текстильні вироби. Завдяки таймеру ви зможете встановити потрібний час сушіння.
Ця багатофункціональна сушарка легка, переносна, доладна і компактна, що робить її ідеальним вибором для дому, дачі або в дорожні поїздки. Елегантний дизайн та міцний чохол роблять цей товар стильним та зручним.
Переваги:
- Тепле повітря для швидкого сушіння.
- Чохол для одягу
- Ефективна вентиляція
- Компактний дизайн.
- Простота використання.
Характеристики:
Тип: електрична сушарка для одягу
Модель: GВ4706
Харчування: від мережі
Номінальна потужність: 600W
Температура повітря: 68°C - 70°C
Таймер: 30/60/120/150/180 хв, 4ч/5ч/6ч
Гачок для підвішування: є
Довжина кабелю живлення: 85 см
Вага сушарки: 1.05 кг
Розмір корпусу (ДхШхВ): 22 х 19 х 11 см
Розмір чохла (ДхШ): 100 х 50 см
Комплектація:
- Сушарка з чохлом
- Інструкція (англ.)
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| Максимальний час установки таймера | 360 хв |
| Матеріал | Пластик |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Стан | Новий |
| Таймер | Так |
| Тип сушилки | Підвісна |
| Функція автовідключення | Так |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Можливість компактного зберігання | Так |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Довжина мережевого шнура | 0.85 м |
| Габаритні розміри в робочому положенні | |
| Висота | 1110 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Портативна електросушарка для одягу з чохлом GВ4706 Підвісна сушарка для білизни з таймером і гарячим повітрям |
