Кишеньковий ультрафіолетовий детектор валют Детектор валют портативний УФ Лампа для перевірки грошей DL01
- Готово до відправки
- Код: 120.260

-36%









+380 (68) 703-20-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 11:00 - 15:00 Вівторок 11:00 - 15:00 Середа 11:00 - 15:00 Четвер 11:00 - 15:00 Пʼятниця 11:00 - 15:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Одеса
- +380 (68) 703-20-19Менеджер67808, Базова, 15, Одеса, Україна+380687032019+380687032019
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кишеньковий ультрафіолетовий детектор валют Детектор валют портативний УФ Лампа для перевірки грошей DL01
Детектор валют DL01 - портативний ультрафіолетовий детектор купюр, який призначений для оперативної перевірки банкнот і різних документів (права водіїв, технічні паспорти, посвідчення особи).
Особливістю даної моделі є невеликий розмір, який дозволяє постійно мати при собі цей пристрій.
Крім того, детектор має на торці потужний світлодіод білого світіння, який також може використовуватися для перевірки купюр і як звичайний ліхтарик.
Корпус DL01 виготовлений з міцного пластику, працює детектор від 4 батарейок типу АА (не йдуть в комплекті).
Характеристики:
- УФ лампа 4 Вт
- Матеріал корпусу: пластик
- Харчування: 6V (4х1,5 АА) (не йдуть в комплекті)
- Габарити: 165х60х28 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Види контролю | Ультрафіолетовий |
| Дисплей | Ні |
| Кількість ультрафіолетових ламп | 2 |
| Тип детектора валют | Ультрафіолетовий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.2 кг |
| Висота | 28 мм |
| Довжина | 165 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Харчування | |
| Споживана потужність | 4 Вт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Кишеньковий ультрафіолетовий детектор валют Детектор валют портативний УФ Лампа для перевірки грошей DL01 |
