Органайзер для зберігання прикрас на 3 яруси прозора скринька для ювелірних виробів та біжутерії
- Готово до відправки
- Код: 120.2114










-
День Години роботи Перерва Понеділок 11:00 - 15:00 Вівторок 11:00 - 15:00 Середа 11:00 - 15:00 Четвер 11:00 - 15:00 Пʼятниця 11:00 - 15:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Одеса
- +380 (68) 703-20-19Менеджер67808, Базова, 15, Одеса, Україна+380687032019+380687032019
Органайзер для зберігання прикрас на 3 яруси прозора скринька для ювелірних виробів та біжутерії
Скринька для зберігання прикрас – зручний та практичний органайзер для ювелірних виробів, аксесуарів із золота та біжутерії. Три місткі рівні з різною кількістю секцій можна міняти місцями. Велюрове покриття для дбайливого зберігання ланцюжків, кольє, браслетів, брошів, підвісок, сережок, годинників, шпильок та гумок для волосся.
Міцний пластиковий корпус. Увага до дрібниць – декоративні ручки. Стильна скринька забезпечить захист від пошкоджень та збереже прикраси у чудовому стані. Компактний бокс для прикрас та біжутерії зручно брати із собою в дорогу, на відпочинок. Органайзер для ювелірних прикрас можна зберігати на туалетному столику у спальні, ящику столу або на комоді.
Універсальна скринька поєднує в собі елегантний дизайн та практичність, стане гарною річчю для прикраси інтер'єру вашого будинку.
Характеристики:
Тип: скринька для прикрас; універсальний органайзер
Матеріал виробу: велюр штучний
Кількість відділень: 3
Вид замку: без замка
Розмір (ДхШхВ): 23 х 13.4 х 10 см
Розмір 1 скринька (ДхШхВ): 22.5 х 12.9 х 2.8 см
Комплектація:
- Скринька для прикрас - 1 шт
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 100 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Ширина | 230 мм |
| Призначення | Універсальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішнє оздоблення | Велюр |
| Глибина | 134 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Тип призначення | Органайзер для зберігання прикрас на 3 яруси прозора скринька для ювелірних виробів і біжутерії |
