Роликовий масажер для ніг точковий з магнітами портативний акупунктурний масажер для дому
- Готово до відправки
- Код: 120.2102










-
День Години роботи Перерва Понеділок 11:00 - 15:00 Вівторок 11:00 - 15:00 Середа 11:00 - 15:00 Четвер 11:00 - 15:00 Пʼятниця 11:00 - 15:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Одеса
- +380 (68) 703-20-19Менеджер67808, Базова, 15, Одеса, Україна+380687032019+380687032019
Роликовий масажер для ніг точковий з магнітами портативний акупунктурний масажер для дому
Роликовий механічний масажер для ніг – це компактний пристрій, призначений для масажу стоп та ніг. Він оснащений обертовими роликами, які м'яко ковзають по шкірі, стимулюючи м'язи та розслаблюючи тканини. Масажер знімає напругу, покращує кровообіг, підвищує гнучкість і допомагає позбутися втоми після довгого дня.
Оснащений двома наборами роликів та магнітними намистинками для ефективного масажу та стимуляції точок тиску. Портативний масажер легко використовувати вдома, в офісі або в дорозі. Він простий в управлінні та не вимагають спеціальних навичок. Однак перед початком використання важливо проконсультуватися з лікарем, особливо, якщо у вас є медичні протипоказання!
Масажер виготовлений з ABS пластику, його компактні розміри (3.5 см заввишки, 28 см завдовжки та 15 см завширшки) роблять його зручним супутником для щоденного масажу.
Наявність кольорів уточнюйте у менеджера!
Характеристики:
Тип: масажер для ніг акупунктурний / роликовий
Матеріал: abs-пластик; магнітні намисто
Зона масажу: ноги; стопи
Розмір: 28х15х3.5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Область застосування масажера | Ступні, Пальці ніг |
| Стан | Новий |
| Тип | Масажер для ніг |
| Тип управління | Механічне |
| Функціональність масажера | Роликовий масаж |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Прогумовані ніжки | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Роликовий масажер для ніг точковий із магнітами портативний акупунктурний масажер для дому |
