Циркулярна пилка акумуляторна 185 мм для різання дерева металу портативна циркулярка з 2 акумуляторами 21В
- Готово до відправки
- Код: 120.2094










-
День Години роботи Перерва Понеділок 11:00 - 15:00 Вівторок 11:00 - 15:00 Середа 11:00 - 15:00 Четвер 11:00 - 15:00 Пʼятниця 11:00 - 15:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Одеса
- +380 (68) 703-20-19Менеджер67808, Базова, 15, Одеса, Україна+380687032019+380687032019
Циркулярна пилка акумуляторна 185 мм для різання дерева металу портативна циркулярка з 2 акумуляторами 21В
Циркулярна акумуляторна пила - це компактний електроінструмент для прямолінійного різання дерева, ламінату, деревних плит і пластику. Інструмент підтримує налаштування кута нахилу та глибини пропилу за допомогою незалежних важелів.
Ручна циркулярка працює від змінного акумулятора 21В, забезпечуючи швидкість обертання до 3800 об/хв. Основна ручка розташована під кутом, щоб було легше штовхати пилку вперед. Міцний металевий верхній захист та нижній захист підвищують рівень безпеки. Кнопка блокування запобігає випадковому запуску машини. Міцна конструкція опорної плити для надійного ведення.
Модель підходить для використання вдома, в гаражі, при ремонті, в умовах садових будівель та на об'єктах будівництва. Завдяки збалансованій вазі та високій маневреності, інструмент можна застосовувати навіть у важкодоступних місцях.
Характеристики:
Тип пили: акумуляторна циркулярна пилка
Живлення: знімний акумулятор
Діаметр пильного диска: 185 мм (не входить до комплектації)
Швидкість холостого ходу: 3800 об/хв
Максимальна глибина різання: 0 ° - 57 мм; 45 ° - 41 мм.
Тип акумулятора: Li-Ion
Напруга акумулятора: 21V
Кількість акумуляторів: 2 шт
Комплектація:
- Циркулярна пилка
- Акумулятори: 2 шт
- Адаптер заряджання для акумуляторів
- Посібник користувача (англійською мовою)
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна глибина пропілу | 57 мм |
| Максимальна кількість обертів | 3800 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 185 мм |
| Напруга акумулятору | 21 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Захисний кожух | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Циркулярна пила акумуляторна 185 мм для різання дерева металу портативна циркулярка з 2 акумуляторами 21 В |
