Вібраційна платформа з еспандерами та пультом для фітнесу електричний домашній тренажер для всього тіла
- Готово до відправки
- Код: 120.2092










-
День Години роботи Перерва Понеділок 11:00 - 15:00 Вівторок 11:00 - 15:00 Середа 11:00 - 15:00 Четвер 11:00 - 15:00 Пʼятниця 11:00 - 15:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Одеса
- +380 (68) 703-20-19Менеджер67808, Базова, 15, Одеса, Україна+380687032019+380687032019
Вібраційна платформа з еспандерами та пультом для фітнесу електричний домашній тренажер для всього тіла
Віброплатформа – це електричний тренажер, який стане чудовим доповненням до вашого домашнього фітнес-куточку та сприяє покращенню загального стану організму. Компактний масажер легко вписується в інтер'єр вашої оселі, а його функціональність дозволить проводити ефективні тренування без необхідності відвідувати спортзал.
Пристрій працює за оригінальною технологією вібраційного масажу, створюючи приємні вібрації, які розслаблюють м'язи та сприяють їх розтяжці. Використання цієї віброплатформи допоможе вам зняти напруги після важкого дня, а також зміцнювати сідниці, прес та ноги. Ви можете займатися з нею будь-коли: під час перегляду улюблених передач або прослуховування музики. Акупунктурна поверхня платформи позитивно впливає на нервову систему, покращує кровотік
Особливості:
- Компактний дизайн: Легко розміщується в будь-якому куточку вашого будинку, що робить його зручним для зберігання та використання.
- Музика: Вбудовані динаміки дозволять насолоджуватися улюбленими треками під час тренувань. (підключення через Bluetooth)
- Регулювання навантаження: Можливість налаштування інтенсивності тренування в залежності від ваших потреб.
- Тренажер для ніг та сідниць: Ефективно опрацьовує м'язи стегон та сідниць.
- Додаткові аксесуари: У комплекті йде еспандер та пульт дистанційного керування для більшого комфорту під час занять.
Характеристики:
Тип масажера: віброплатформа
Живлення: від мережі
Потужність: 200 W
Кількість режимів роботи: 5
Регулювання часу: є
Регулювання швидкості: є
Дисплей: є
Пульт ДК: є
Розмір тренажера (ДхШхВ): 53 х 31 х 13 см
Довжина кабелю живлення: 130 см
Комплектація:
- Віброплатформа
- Кабель живлення
- Еспандери
- Пульт ДК
- Інструкція
- Упаковка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 53 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 31 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 13 мм |
| Дисплей | Да |
| Кількість програм | 5 шт. |
| Матеріал платформи | пластик |
| Споживана потужність | 200 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Да |
| Ручне програмування | Да |
| Таймер | Да |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Еспандер для рук | Да |
| Тип призначення | Вібраційна платформа з еспандерами та пультом для фітнесу електричний домашній тренажер для всього тіла |
