Цифровий мультиметр DT9207A професійний тестер з термопарою вольтметр амперметр
- Готово до відправки
- Код: 120.2083










-
День Години роботи Перерва Понеділок 11:00 - 15:00 Вівторок 11:00 - 15:00 Середа 11:00 - 15:00 Четвер 11:00 - 15:00 Пʼятниця 11:00 - 15:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Одеса
- +380 (68) 703-20-19Менеджер67808, Базова, 15, Одеса, Україна+380687032019+380687032019
Цифровий мультиметр DT9207A професійний тестер з термопарою вольтметр амперметр
Цифровий мультиметр DT9207A – прилад, який призначений для вимірювання опору, постійного та змінного струмів, вимірювання ємностей, дзвінки. Тестер оснащений підсвічуванням дисплея. За допомогою центрального кругового перемикача здійснюється включення та вибір вимірюваних параметрів. На зону поточних вимірів вказує напрямок стрілки центрального перемикача. Кожна зона відповідає певному параметру та може бути поділена на декілька секторів цифрових значень. Кожному сектору відповідає фіксоване положення перемикача.
Мультиметр має захисний прогумований бампер-чохол, який служить одночасно підставкою для тестера та захищає Ваші руки та сам прилад від пошкоджень. У захисному бампері прилад не ковзає та легко утримується в руці. На задній панелі мультиметра є відкидна ніжка, яка утримує пристрій вертикально, під зручним кутом, на горизонтальній поверхні.
Характеристики:
Тип: цифровий мультиметр DT9207;
Діапазон постійної напруги 0.2 – 1000 В; (0.5% ±2)
Діапазон змінної напруги 2 - 750 В; (1.0% ±5)
Діапазон постійного струму 0.2 – 20 А; (1.2% ±10)
Діапазон змінного струму 0.2 – 20 А; (1.2% ±10)
Опір, що вимірюється: 200 Ом - 200 МОм; (1.0% ±20)
Місткість: 2 нФ - 200 мкФ; (4% ±5)
Розрядність дисплея: 1999
Кількість гнізд: 4
Робоча температура: 0 - 40 ° С
Вологість: менше 80%
Розмір: 183 x 85 x 28 мм
Комплектація:
- Мультиметр DT9207A
- Щупи
- Термопара К-типу
- Інструкція (англійською мовою)
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Цифровий |
| Тип вимірюваного струму | DC/AC |
| Загальні | |
| Висота | 28 мм |
| Довжина | 183 мм |
| Живлення | Батарейки акумуляторного типу |
| Ширина | 85 мм |
| Вимірювання ємності | |
| Одиниці виміру ємності | нФ, мкФ |
| Максимальний діапазон ємності | 200 |
| Мінімальний діапазон ємності | 2 |
| Вимірювання напруги | |
| Одиниці виміру змінної напруги | В |
| Одиниці виміру постійної напруги | В |
| Максимальний діапазон змінної напруги | 750 |
| Максимальний діапазон постійної напруги | 1000 |
| Мінімальний діапазон змінної напруги | 2 |
| Мінімальний діапазон постійної напруги | 0.2 |
| Вимірювання струму | |
| Одиниці виміру змінного струму | А |
| Одиниці виміру постійного струму | А |
| Максимальний діапазон змінного струму | 20 |
| Максимальний діапазон постійного струму | 20 |
| Мінімальний діапазон змінного струму | 2 |
| Мінімальний діапазон постійного струму | 2 |
| Вимірювання опору | |
| Одиниці виміру опору | МОм, Ом |
| Максимальний діапазон опору | 200 |
| Мінімальний діапазон опору | 200 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Цифровий мультиметр DT9207A професійний тестер із термопарою вольтметр амперметр |
