Машинка всюдихід з веб камерою на радіокеруванні LH C009 акумуляторна з пультом
- Готово до відправки
- Код: 120.586










-
День Години роботи Перерва Понеділок 11:00 - 15:00 Вівторок 11:00 - 15:00 Середа 11:00 - 15:00 Четвер 11:00 - 15:00 Пʼятниця 11:00 - 15:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Одеса
- +380 (68) 703-20-19Менеджер67808, Базова, 15, Одеса, Україна+380687032019+380687032019
Машинка всюдихід з веб камерою на радіокеруванні LH C009 акумуляторна з пультом
Повнопривідний позашляховик з камерою забезпечує високі показники по бездоріжжю, незалежно від місця, будь то пісок, бруд, камінь, порізані гірські дорогі.
За допомогою пульта дистанційного керування, він може здійснювати функції (вперед, назад, вліво і вправо).
Можна завантажити спеціальний додаток і використовувати свій телефон для управління автомобілем, робити записи і фотографувати в режимі реального часу.
Функція управління телефоном Wi-Fi і функція передачі в режимі реального часу можуть передати зображення і відео високої чіткості.
Характеристики :
- Пульт дистанційного керування: 2 батарейки АА (не включені)
- Нікель-кадмієві батарея на 6,4 В, 400 мАч
- Час роботи 10 - 15 хвилин

- Дистанційне керування на відстані 40 метрів
- Час зарядки: близько 60 хвилин
Комплектація:
1 x альпіністська машина
1 x USB кабель
1 x Wi-Fi камера (0,3 МП)
1 х Викрутка
Коробка 37 * 21 * 21 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Кількість каналів | 4 |
| Наявність відеокамери | FPV (wi-fi) |
| Радіус дії | 40 м |
| Роздільна здатність відеокамери | 640x480 |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Всюдихід |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Розміри | |
| Вага | 2500 г |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Час роботи від акумулятора | 15 хв |
| Ємність акумулятору | 400 мА/год |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 6.4 В |
| Тип акумулятора | Ni-Cd |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Машинка всюдихід із вебкамерою на радіокеруванні LH C009 акумуляторна з пультом |
