Повітродувка-пилосос акумуляторна 2в1 для видування та очищення поверхонь фен вентилятор для дому та авто портативний
- Готово до відправки
- Код: 120.2056










-
День Години роботи Перерва Понеділок 11:00 - 15:00 Вівторок 11:00 - 15:00 Середа 11:00 - 15:00 Четвер 11:00 - 15:00 Пʼятниця 11:00 - 15:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Одеса
- +380 (68) 703-20-19Менеджер67808, Базова, 15, Одеса, Україна+380687032019+380687032019
Повітродувка-пилосос акумуляторна 2в1 для видування та очищення поверхонь фен вентилятор для дому та авто портативний
Акумуляторна повітродувка - пилосос 2в1 - цей універсальний поєднує потужний повітродув і практичний пилосос і стане незамінним помічником в будинку, офісі, гаражі або майстерні, дозволяючи легко справлятися з різними завданнями з очищення та обслуговування. Широкий спектр застосування – підходить для збирання автомобілів, техніки, меблів, клавіатур, очищення промислового пилу, сажі, а також для надування повітряних подушок та роздування вугілля.
Основні переваги:
- Висока потужність обдування швидко видаляє пил, сажу, крихти, а також прискорює процес сушіння поверхонь.
- Міцна та надійна конструкція – виконаний з термостійких та зносостійких матеріалів, що забезпечують довговічність та стабільність роботи.
- Універсальність: функції повітродуву та пилососа в одному корпусі.
- Живлення від акумулятора – працює від знімного акумулятора та забезпечує мобільність та зручність використання.
Характеристики:
Тип: Акумуляторна повітродувка-пилосос
Матеріал корпусу: пластик
Живлення: знімний акумулятор
Тип акумулятора: Li-Ion
Напруга акумулятора: 21V
Обдув: тільки холодне повітря
Кількість акумуляторів: 1 шт
Час заряджання акумулятора: 2.5 - 3 години
Розмір повітродувки без акумулятора (ДхШхВ): 26 х 12 х 15 см
Довжина насадки: 20 см
Розмір мішечка: 19.5 х 10 см
Комплектація:
- Повітродувка 2в1
- Акумулятор
- Адаптер живлення акумулятора
- Мішечок для сміття
- Подовжена насадка
- Посібник користувача
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Воздуходув-пилосос |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Форм-фактор | Переносний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 21 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Повітродувка-пилосос акумуляторна 2в1 для видування й очищення поверхонь фен вентилятор для дому й авто портативний |
