Автомагнітола з пультом керування та екраном 4.1 дюйма Універсальна магнітола 1DIN МР5 з Bluetooth USB FM AUX
- Готово до відправки
- Код: 120.2058










-
День Години роботи Перерва Понеділок 11:00 - 15:00 Вівторок 11:00 - 15:00 Середа 11:00 - 15:00 Четвер 11:00 - 15:00 Пʼятниця 11:00 - 15:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Одеса
- +380 (68) 703-20-19Менеджер67808, Базова, 15, Одеса, Україна+380687032019+380687032019
Автомагнітола з пультом керування та екраном 4.1 дюйма Універсальна магнітола 1DIN МР5 з Bluetooth USB FM AUX
Автомагнітола 1DIN MP5 з дисплеєм 4.1" - відмінне рішення, яке дозволяє насолоджуватися музикою, прийомом дзвінків, переглядом відео та зображення від камери заднього виду (не входить в комплект) без необхідності встановлення додаткового монітора. Весь функціонал встановлений і готовий виконувати Ваші вимоги. Підтримка TF-Card, Bluetooth та aux дзвінки, а також підключення зовнішніх пристроїв для максимальної гнучкості. За допомогою пульта дистанційного керування можна керувати магнітолою із заднього сидіння.
Переваги:
- Підключіть свій телефон через Bluetooth, підтримуйте гучний зв'язок, роблячи керування більш безпечним.
- Вбудований FM-радіомодуль: чистий звук, стабільний сигнал, прослуховування дорожніх умов, погоди, новин тощо. У реальному часі.
- Завдяки наявності USB-порту його можна використовувати для відтворення аудіо, відео та зображень, а також він сумісний із різними форматами файлів.
- Завдяки відеовиходу можна встановити камеру заднього виду (не входить в комплект) ви можете легко переглядати зображення заднім ходом.
Характеристики:
Дисплей: 4.1 дюймів
Аудіо вихід: є
Відеовихід: є
Bluetooth: є
Мікрофон: є
Потужність: 4 x 60 Ватт
Напруга живлення: 12В
Інтерфейс: USB вихід, TF, FM, Bluetooth, AUX-вхід
Розмір (ШхГхВ): 18.5 х 7 х 5 см
Комплектація:
- Автомагнітола
- Пульт дистанційного керування
- Кабелю живлення
- Посібник користувача (англійською мовою)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| USB-інтерфейс | Так |
| Потужність | 60 Вт |
| Наявність Bluetooth | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Стан | Новий |
| Тип екрану | TFT |
| Типорозмір | 1 DIN |
| Входи і виходи | |
| Входи і виходи | Відеовихід, Аудіовихід |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 4.1 дюйм |
| Сенсорний екран | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Автомагнітола з пультом керування й екраном 4.1 дюйма Універсальна магнітола 1DIN МР5 з Bluetooth USB FM AUX |
