Електронний цифровий тонометр на передпліччя з функцією пам'яті GK102 прилад для вимірювання тиску автоматичний
- Немає в наявності
- Код: 120.2032










-
День Години роботи Перерва Понеділок 11:00 - 15:00 Вівторок 11:00 - 15:00 Середа 11:00 - 15:00 Четвер 11:00 - 15:00 Пʼятниця 11:00 - 15:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Одеса
- +380 (68) 703-20-19Менеджер67808, Базова, 15, Одеса, Україна+380687032019+380687032019
Електронний цифровий тонометр на передпліччя з функцією пам'яті GK102 прилад для вимірювання тиску автоматичний
Електронний автоматичний тонометр GK102 – відмінно підходить для вимірювання тиску у пацієнтів будь-якої комплекції. Класична манжета легко кріпиться на руці та забезпечує плавний набір тиску та комфортний вимір. Даний тонометр простий та функціональний прилад для побутового та професійного застосування із зручним керуванням. Він оснащений великим зрозумілим дисплеєм, де відображаються показники вимірювань.
У комплект входить регульована манжета, яка не натирає та не перетискає руку, забезпечуючи комфортне проведення вимірювань. Тонометр може працювати як від мережі, так і від 4 батарей типу ААА (не входять в комплект), тому прилад можна брати в дорогу. У приладі є вбудована пам'ять, яка дозволяє зберігати до 99 останніх вимірів. для кожного користувача (2 користувача)
Характеристики:
- Тип: Електронний автоматичний тонометр
- Режим відображення: цифровий рідкокристалічний дисплей
- Автоматичне надування та здування
- Діапазон виміру: Тиск: 0 ~ 280 мм рт. ст. / Пульс: 40 - 199 р/хв
- Точність: Тиск: ±3 мм рт. ст. (±0.4 кПа) / Пульс: у межах ±5%
- Джерело живлення: кабель USB Type-C DC6V або 4 батареї ААА (не входять до комплекту)
- Температура зберігання: -20°C ~ 55°C
- Робоча температура: 5 ° C до 40 ° C
- Вимірюване коло руки: ок.22см~36см
- Довжина трубки: 58 см
- Розмір тонометра: 14х11х6 см
- Довжина кабелю живлення: 45 см
Комплектація:
- Тонометр
- Манжета
- Кабель живлення USB Type-C
- Посібник користувача
- Упаковка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Дорожній футляр | Ні |
| Максимальний діапазон вимірювання | 280 мм/рт.ст. |
| Мінімальний діапазон вимірювання | 0 мм/рт.ст. |
| Розмір манжети | 22-36 (см) |
| Стан | Новий |
| Тип тонометра | Автоматичний |
| Точність вимірювання +/- | 3 мм/рт.ст. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Додаткові характеристики електронних тонометрів | |
| Висота дисплея | 100 мм |
| Кількість батарейок | 4 шт. |
| Максимальний діапазон вимірювання пульсу | 199 уд/хв |
| Мінімальний діапазон вимірювання пульсу | 40 уд/хв |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Мережевий адаптер | Ні |
| Тип живлення | Батарейки, Мережа 220 В |
| Тип елементів живлення | AAA |
| Функція автовідключення | Так |
| Ширина дисплея | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Електронний цифровий тонометр на передпліччя з функцією пам'яті GK102 прилад для вимірювання тиску автоматичний |
