Мультиварка Hoffmans HM-715 Мультипіч пароварка 11 програм для дому на 6л 900 Вт
- Готово до відправки
- Код: 120.2024










-
День Години роботи Перерва Понеділок 11:00 - 15:00 Вівторок 11:00 - 15:00 Середа 11:00 - 15:00 Четвер 11:00 - 15:00 Пʼятниця 11:00 - 15:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Одеса
- +380 (68) 703-20-19Менеджер67808, Базова, 15, Одеса, Україна+380687032019+380687032019
Мультиварка Hoffmans HM-715 Мультипіч пароварка 11 програм для дому на 6л 900 Вт
Мультиварка Hoffmans HM-715 дозволяє варити, смажити, пекти, гасити, готувати на пару, підігрівати вже приготовлені страви, підтримувати гарячим блюдо тривалий час, при цьому не вимагаючи постійного контролю. Ваша улюблена страва Ви зможете приготувати в мультиварці краще завдяки рівномірному нагріванню їжі. Продукти в мультиварці прогріваються рівномірно з усіх боків: знизу, з боків та зверху.
Характеристики:
Модель: Hoffmans HM-715
Об'єм мультиварки: 6л (заявлено виробником);
Тип керування: Електронне;
Потужність: 900 Вт;
Кількість програм 11 та додаткова – підігрів;
Дисплей є;
Встановлення часу приготування: є;
Управління електронне;
Внутрішнє покриття каструлі – антипригарне;
Напруга: 220-240 В/50 Гц;
Технологія виготовлення: теплова обробка без тиску;
Функція підтримання температури готових страв: до 24 годин;
Функція розігріву страв: до 24 годин.
Розмір мультиварки (ДхВ): 26 х 25.5 см
Розмір чаші (ДхГ): 23 х 14 см
Довжина кабелю живлення: 100 см
Комплектація:
- Мультиварка;
- Чаша;
- Форма для приготування на пару;
- Мірна склянка;
- Плоска ложка для рису;
- Інструкція;
- Упаковка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість програм приготування | 11 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Призначення | Побутове |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об`єм | 6 л |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Мультиварка |
| Тип управління | Електронне |
| Комплектація | |
| Блюдо для приготування на пару | Так |
| Мірна ємність | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 255 мм |
| Діаметр | 260 мм |
| Програми приготування та функції | |
| Дисплей | Так |
| Каша | Так |
| Приготування на пару | Так |
| Приготування під тиском | Ні |
| Таймер | Так |
| Тушкування | Так |
| Функція підігріву | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Мультиварка Hoffmans HM-715 Мультипіч пароварка 11 програм для дому на 6 л 900 Вт |
