Термокухоль металевий для гарячих та холодних напоїв 510мл герметичний термостакан з датчиком температури Зелений
- Немає в наявності
- Код: 120.1980.1










-
День Години роботи Перерва Понеділок 11:00 - 15:00 Вівторок 11:00 - 15:00 Середа 11:00 - 15:00 Четвер 11:00 - 15:00 Пʼятниця 11:00 - 15:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Одеса
- +380 (68) 703-20-19Менеджер67808, Базова, 15, Одеса, Україна+380687032019+380687032019
Термокухоль металевий для гарячих та холодних напоїв 510мл герметичний термостакан з датчиком температури Зелений
Термокухоль для кави/чаю - є незамінною річчю кожної людини, яка веде активний спосіб життя, багато працює, займається спортом, подорожує або багато гуляє. Термокухоль з нержавіючої сталі підходить як для гарячих, так і для холодних напоїв. Термокухоль з клапаном зручно тримати в руці, не ковзає і не пітніє, завдяки матовому покриттю, а також має нековзне прогумоване дно.
Кришка термокружки герметично та надійно захищає від протікання та має вбудований високоточний датчик температури, який відображає температуру в реальному часі одним дотиком, щоб уникнути гарячого чи надто холодного. Простий зовнішній вигляд, що підходить для офісного, домашнього або автомобільного використання.
Легкий корпус кружки, зручний для утримання та зручний для перенесення, відкривається та закривається легко однією рукою, ідеальна для прогулянок та поїздок.
Характеристики:
Тип: Термокружка
Об'єм: 510 мл
Матеріал колби: Нержавіюча сталь
Матеріал корпусу: Метал
Матеріал кришки: пластик
Розмір термокухлі з кришкою (ВхД): 17 х 8.7 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Матеріал кришки | Пластик |
| Об`єм | 510 мл |
| Ручка | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип | Термокухоль |
| Тип термоса | Питний |
| Колір | Зелений |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Верхній діаметр | 87 мм |
| Висота | 170 мм |
| Нижній діаметр | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Термокухоль металевий для гарячих і холодних напоїв 510 мл герметичний термостакан із датчиком температури Зелений |
