Безмасляна аерофритюрниця 15л Hoffmans HM-782 Мультипіч 3в1 гриль сушка для фруктів овочів 2400W
- Готово до відправки
- Код: 120.1970










-
День Години роботи Перерва Понеділок 11:00 - 15:00 Вівторок 11:00 - 15:00 Середа 11:00 - 15:00 Четвер 11:00 - 15:00 Пʼятниця 11:00 - 15:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Одеса
- +380 (68) 703-20-19Менеджер67808, Базова, 15, Одеса, Україна+380687032019+380687032019
Безмасляна аерофритюрниця 15л Hoffmans HM-782 Мультипіч 3в1 гриль сушка для фруктів овочів 2400W
Аерофрітюрниця 3в1 Hoffmans HM-782 - це багатофункціональний кухонний девайс, який поєднує в собі функції фритюрниці та аерогрилю. Технологія циркуляції гарячого повітря дозволяє готувати страви без додавання олії, тому ви можете смажити картоплю фрі, шматочки курки або відбивні, які будуть соковитими та хрумкими, при цьому значно скоротивши використання жиру.
Аерофрітюрниця оснащена сенсорною панеллю управління: 8 автоматичних режимів приготування, режим розморожування та підігріву, а також можливість регулювати температуру та час приготування. Ця функція дозволяє легко регулювати рівень нагріву на власний розсуд.
У комплектації дві решітки для сушіння овочів та фруктів, що перетворить їх на смачні та корисні закуски. Можливість регулювання температури та часу сушіння дозволить досягти ідеальної текстури продуктів, це дозволить вам насолодитися смачними, домашніми, корисними закусками. А наявність рожна та кошика гриль дозволить приготувати соковиті стейки, курку гриль, а також хрумку картоплю фрі без жодних проблем.
Характеристики:
Тип: аерофритюрниця + гриль + сушарка
Модель: HM-782
Потужність: 2400 Вт
Живлення: від мережі
Місткість усієї аерофритюрниці: 15 л (заявлено виробником)
Робоча температура 65 ° C - 200 ° C;
Тип керування: сенсорне;
Автоматичні програми – 8
Регулювання температури: є
Регулювання часу приготування: є
Розміри:
Розмір аерофритюрниці (ВхШхГ): 37.5х30х32 см
Розмір піддону для крапель: 24.5х24 см
Розмір кошика-гриль (ШхД): 17.5х13.5 см
Розмір грат для сушіння: 24.5х22.5 см
Довжина рожна: 20.5 см
Довжина міні-шампура: 17.5 см
Довжина кабелю живлення: 90 см
Комплектація:
- Аерофритюрниця
- Грати для сушіння - 2 шт
- Піддон для крапель - 1 шт
- Кошик-гриль - 1 шт
- Вертел зі знімною ручкою - 1 шт
- Міні-шампура - 8 шт
- Інструкція
- Коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HOFFMANNS |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальний час установки таймера | 60 хв |
| Плавне регулювання температури | Так |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Стан | Новий |
| Знімна чаша | Ні |
| Таймер | Так |
| Тип управління | Сенсорне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 375 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Довжина мережевого шнура | 0.9 м |
| Звуковий сигнал | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Оглядове віконце | Так |
| Тип нагрівального елементу | Відкритий нагрівальний елемент |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Безоливна аерофритюрниця 15 л Hoffmans HM-782 Мультипіч 3в1 гриль сушарка для фруктів овочів 2400W |
