Аерофритюрниця безмасляна сенсорна ZP-215 мультипіч 3500W на 8л з таймером та знімною чашею для дому
- Готово до відправки
- Код: 120.1972










-
День Години роботи Перерва Понеділок 11:00 - 15:00 Вівторок 11:00 - 15:00 Середа 11:00 - 15:00 Четвер 11:00 - 15:00 Пʼятниця 11:00 - 15:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Одеса
- +380 (68) 703-20-19Менеджер67808, Базова, 15, Одеса, Україна+380687032019+380687032019
Аерофритюрниця безмасляна сенсорна ZP-215 мультипіч 3500W на 8л з таймером та знімною чашею для дому
Багатофункціональна фритюрниця Zepline ZP-215 3500W – здатна забезпечувати легкий та здоровий спосіб приготування Ваших улюблених страв. Це чудове рішення для любителів смаження, які хочуть насолоджуватися улюбленими стравами з низьким вмістом жиру. Чаша великої місткості здатна забезпечувати легкий та здоровий спосіб приготування Ваших улюблених страв.
Технологія циркуляції гарячого повітря дозволяє готувати страви без додавання олії, тому ви можете смажити картоплю фрі, шматочки курки або відбивні, які будуть соковитими та хрумкими, при цьому значно скоротивши використання жиру.
Аерофрітюрниця оснащена сенсорною панеллю управління: 8 автоматичних режимів приготування, а також можливість регулювати температуру та час приготування. Ця функція дозволяє легко регулювати рівень нагріву на власний розсуд.
Переваги:
- Приготування без олії
- Антипригарне покриття
- Технологія циркуляції повітря на 360 °
- Велика чаша, яка легко задовольнить потреби усієї родини
- Міцний корпус та ручка
- Сенсорна панель керування
- Захист від перегріву
- Легкість миття
Характеристики:
Модель: Zepline ZP-215
Потужність: 3500 Вт (заявлено виробником)
Напруга: 220-240V, 50-60Hz
Тип управління: сенсорний
Матеріал: пластик, метал
Функція: антипригарна поверхня, для приготування їжі
Об'єм загальний: 8л
Температура нагрівання: 80°C - 200°C
Таймер: 1-60 хвилин
Розміри:
Фритюрниця (ДхШхВ): 25х26х30.5 см
Чаша: 12 (глибина) х22х21 см
Знімні грати – 20х21 см
Довжина кабелю – 80 см
Коробка (ДхШхВ): 36х30х36 см
Комплектація:
- Фрітюрниця
- Чаша
- Знімні грати
- Інструкція
- Коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zepline |
| Країна виробник | Китай |
| Антипригарне покриття чаші | Так |
| Максимальний час установки таймера | 60 хв |
| Плавне регулювання температури | Так |
| Споживана потужність | 3500 Вт |
| Стан | Новий |
| Знімна чаша | Так |
| Таймер | Так |
| Тип управління | Сенсорне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 305 мм |
| Глибина | 260 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Довжина мережевого шнура | 0.8 м |
| Звуковий сигнал | Так |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Оглядове віконце | Так |
| Тип нагрівального елементу | Відкритий нагрівальний елемент |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Аерофритюрниця безоливна сенсорна ZP-215 мультипіч 3500W на 8 л з таймером і знімною чашею для дому |
