Безмасляна аерофритюрниця 8л з 2 тенами Hoffmans HM-791 сенсорна мультипіч 2000W з таймером і знімною чашею
- Немає в наявності
- Код: 120.1960










-
День Години роботи Перерва Понеділок 11:00 - 15:00 Вівторок 11:00 - 15:00 Середа 11:00 - 15:00 Четвер 11:00 - 15:00 Пʼятниця 11:00 - 15:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Одеса
- +380 (68) 703-20-19Менеджер67808, Базова, 15, Одеса, Україна+380687032019+380687032019
Безмасляна аерофритюрниця 8л з 2 тенами Hoffmans HM-791 сенсорна мультипіч 2000W з таймером і знімною чашею
Багатофункціональна фритюрниця Hoffmans HM-791 2000W – відмінне рішення для любителів смаження, які хочуть насолоджуватися улюбленими стравами з низьким вмістом жиру. Чаша великої місткості здатна забезпечувати легкий та здоровий спосіб приготування Ваших улюблених страв.
Технологія циркуляції гарячого повітря і наявність верхнього і нижнього тену дозволяє готувати страви без додавання олії, тому ви можете смажити картоплю фрі, шматочки курки або відбивні, які будуть соковитими і хрусткими, при цьому значно скоротивши використання жиру.
Аерофрітюрниця оснащена сенсорною панеллю управління: 8 автоматичних режимів приготування та додаткова функція нагріву страв, а також можливість регулювати температуру та час приготування. Ця функція дозволяє легко регулювати рівень нагріву на власний розсуд.
Переваги:
- Приготування без олії
- Антипригарне покриття
- Технологія циркуляції повітря на 360 °
- Велика чаша, яка легко задовольнить потреби усієї родини
- Сенсорна панель керування
Характеристики:
Модель: HM-791
Потужність: 2000 Вт (заявлено виробником)
Матеріал: пластик, метал
Об'єм усієї фритюрниці: 8 л (заявлено виробником)
Напруга: 220-240V, 50-60Hz
Тип управління: сенсорний
Кількість програм: 8
Регулювання температури: 80°C - 200°C
Таймер: 1-60 хвилин
Розміри:
Фритюрниця (ДхШхВ): 28х28.5х33.5 см
Чаша: 13 (глибина) х22.5х23.5 см
Ґрати – 21.5х22.5 см
Довжина кабелю – 80 см
Коробка (ДхШхВ): 40.5х32.5х38см
Комплектація:
- Фрітюрниця
- Чаша
- Грати
- Інструкція
- Коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Антипригарне покриття чаші | Так |
| Максимальний час установки таймера | 60 хв |
| Плавне регулювання температури | Так |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Знімна чаша | Так |
| Таймер | Так |
| Тип управління | Сенсорне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 335 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Ширина | 285 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Довжина мережевого шнура | 0.8 м |
| Звуковий сигнал | Так |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Оглядове віконце | Так |
| Тип нагрівального елементу | Відкритий нагрівальний елемент |
| Функція автовідключення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Безоливна аерофритюрниця 8 л з 2 тенами Hoffmans HM-791 сенсорна мультипіч 2000W з таймером і знімною чашею |
