Безмасляна аерофритюрниця 12л Hoffmans HM-750 аерогриль мультипіч з таймером 2000W для дому
- В наявності
- Код: 120.1913










-
День Години роботи Перерва Понеділок 11:00 - 15:00 Вівторок 11:00 - 15:00 Середа 11:00 - 15:00 Четвер 11:00 - 15:00 Пʼятниця 11:00 - 15:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Одеса
- +380 (68) 703-20-19Менеджер67808, Базова, 15, Одеса, Україна+380687032019+380687032019
Безмасляна аерофритюрниця 12л Hoffmans HM-750 аерогриль мультипіч з таймером 2000W для дому
Аерофрітюрниця 2000W Hoffmans HM-750 – це відмінне рішення для любителів смаження, які хочуть насолоджуватися улюбленими стравами з низьким вмістом жиру. Технологія циркуляції гарячого повітря дозволяє готувати страви без додавання олії, тому ви можете смажити картоплю фрі, шматочки курки або відбивні, які будуть соковитими та хрумкими, при цьому значно скоротивши використання жиру.
У даній аерофрітюрниці не передбачені автоматичні програми приготування, проте вона оснащена механічними регуляторами температури та часу приготування, це дозволяє легко регулювати рівень нагрівання та час на власний розсуд. А наявність грат гриль і піддона для крапель, дозволити приготувати соковиті невеликі стейки, курку без жодних проблем.
Характеристики:
Тип: аерофритюрниця
Модель: HM-750
Потужність: 2000 Вт
Живлення: від мережі
Місткість усієї аерофритюрниці: 12 л (заявлено виробником)
Тип керування: механічне;
Регулювання температури: є
Регулювання часу приготування: є
Робоча температура 100 ° - 230 ° C;
Таймер: 1-60 хвилин;
Розмір аерофритюрниці (ВхШхГ): 31 х 27.5 х 24 см
Розмір піддону: 19 х 19 см
Розмір грат: 21.5 х 18 см
Довжина кабелю живлення: 55 см
Комплектація:
- Аерофритюрниця
- Піддон для крапель
- Грати-гриль
- Металева прихватка
- Інструкція (англійською мовою)
- Коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальний час установки таймера | 60 хв |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 310 мм |
| Глибина | 240 мм |
| Ширина | 275 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 0.55 м |
| Звуковий сигнал | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Тип нагрівального елементу | Відкритий нагрівальний елемент |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Безоливна аерофритюрниця 12 л Hoffmans HM-750 аерогриль мультипіч з таймером 2000W для дому |
