Аерофритюрниця безмасляна сенсорна Hoffmans HM-6018 мультипіч 2400W на 6л з таймером та знімною чашею
- Готово до відправки
- Код: 120.1917










-
День Години роботи Перерва Понеділок 11:00 - 15:00 Вівторок 11:00 - 15:00 Середа 11:00 - 15:00 Четвер 11:00 - 15:00 Пʼятниця 11:00 - 15:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Одеса
- +380 (68) 703-20-19Менеджер67808, Базова, 15, Одеса, Україна+380687032019+380687032019
Аерофритюрниця безмасляна сенсорна Hoffmans HM-6018 мультипіч 2400W на 6л з таймером та знімною чашею
Багатофункціональна фритюрниця Hoffmans HM-6018 2400W - відмінне рішення для любителів смаження, які хочуть насолоджуватися улюбленими стравами з низьким вмістом жиру.
Технологія циркуляції гарячого повітря дозволяє готувати страви без додавання олії, тому ви можете смажити картоплю фрі, шматочки курки або відбивні, які будуть соковитими та хрумкими, при цьому значно скоротивши використання жиру.
Аерофритниця оснащена сенсорною панеллю керування: 4 автоматичні режими приготування, а також можливість регулювати температуру та час приготування. Ця функція дозволяє легко регулювати рівень нагріву на свій розсуд.
КОЛІР УТОЧНЮЙТЕ У МЕНЕДЖЕРА!
Переваги:
- Приготування без олії
- Антипригарне покриття
- Технологія циркуляції повітря на 360 °
- Міцний корпус та ручка
- Сенсорна панель керування
- Легкість миття
Характеристики:
Модель: Hoffmans HM-6018
Потужність: 2400 Вт (заявлено виробником)
Об'єм загальний: 6 л
Напруга: 220-240V, 50-60Hz
Тип управління: сенсорний
Матеріал: пластик, метал
Температура нагрівання: 80 - 210°C
Таймер: 5-60 хвилин
Розміри:
Фрітюрниця (ВхШхГ): 31х26х27 см
Чаша: 12 (глибина) х 21.5 х 20.5 см
Знімні грати – 18 х 17 см
Довжина кабелю – 65 см
Коробка (ВхШхГ): 34х31х30см
Комплектація:
- Фрітюрниця
- Чаша
- Знімні грати
- Інструкція (англійською мовою)
- Коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Тип управління | Сенсорне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 310 мм |
| Глибина | 270 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Довжина мережевого шнура | 0.65 м |
| Звуковий сигнал | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Тип нагрівального елементу | Відкритий нагрівальний елемент |
| Функція автовідключення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Аерофритюрниця безоливна сенсорна Hoffmans HM-6018 мультипіч 2400W на 6 л з таймером і знімною чашею |
