Аерофрітюрниця безмасляна Hoffmans НМ-785 сенсорна мультипіч 2000W на 8л з таймером і знімною чашею
- Готово до відправки
- Код: 120.1911










-
День Години роботи Перерва Понеділок 11:00 - 15:00 Вівторок 11:00 - 15:00 Середа 11:00 - 15:00 Четвер 11:00 - 15:00 Пʼятниця 11:00 - 15:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Одеса
- +380 (68) 703-20-19Менеджер67808, Базова, 15, Одеса, Україна+380687032019+380687032019
Аерофрітюрниця безмасляна Hoffmans НМ-785 сенсорна мультипіч 2000W на 8л з таймером і знімною чашею
Багатофункціональна фритюрниця Hoffmans НМ-785 2000W - чудове рішення для любителів смаження, які хочуть насолоджуватися улюбленими стравами з низьким вмістом жиру. Чаша великої місткості здатна забезпечувати легкий та здоровий спосіб приготування Ваших улюблених страв.
Технологія циркуляції гарячого повітря дозволяє готувати страви без додавання олії, тому ви можете смажити картоплю фрі, шматочки курки або відбивні, які будуть соковитими та хрумкими, при цьому значно скоротивши використання жиру.
Аерофрітюрниця оснащена сенсорною панеллю управління: 7 автоматичних режимів приготування, а також можливість регулювати температуру та час приготування. Ця функція дозволяє легко регулювати рівень нагрівання та час приготування на свій розсуд.
Переваги:
- Приготування без олії
- Антипригарне покриття
- Технологія циркуляції повітря на 360°
- Сенсорна панель керування
- Захист від перегріву
- Легкість миття
Характеристики:
Модель: Hoffmans НМ-785
Потужність: 2000 Вт (заявлено виробником)
Напруга: 220-240V, 50-60Hz
Тип управління: сенсорний
Матеріал: пластик, метал
Функція: антипригарна поверхня, для приготування їжі
Об'єм загальний: 8 л (заявлено виробником)
Температура нагрівання: 80° - 200°C
Таймер: 1-60 хвилин
Розміри:
Фритюрниця (ВхШхГ): 33.5 х 28.5 х 27 см
Чаша: 12 (глибина) х 24 х 24 см
Ґрати – 23 х 23 см
Довжина кабелю – 75 см
Коробка (ВхШхГ): 38 х 39 х 34 см
Комплектація:
- Фрітюрниця
- Чаша
- Грати
- Інструкція (англійською мовою)
- Коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Антипригарне покриття чаші | Так |
| Максимальний час установки таймера | 60 хв |
| Плавне регулювання температури | Так |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Знімна чаша | Так |
| Таймер | Так |
| Тип управління | Сенсорне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 335 мм |
| Глибина | 270 мм |
| Ширина | 285 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Довжина мережевого шнура | 0.75 м |
| Звуковий сигнал | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Оглядове віконце | Так |
| Тип нагрівального елементу | Відкритий нагрівальний елемент |
| Функція автовідключення | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Аерофритюрниця безоливна Hoffmans НМ-785 сенсорна мультипіч 2000W на 8 л з таймером і знімною чашею |
