Ручний відпарювач 1500 Вт Hoffmans Electronics HM-9048 Вертикальна праска парогенератор для одягу Фіолетовий
- Готово до відправки
- Код: 120.1908.1










-
День Години роботи Перерва Понеділок 11:00 - 15:00 Вівторок 11:00 - 15:00 Середа 11:00 - 15:00 Четвер 11:00 - 15:00 Пʼятниця 11:00 - 15:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Одеса
- +380 (68) 703-20-19Менеджер67808, Базова, 15, Одеса, Україна+380687032019+380687032019
Ручний відпарювач 1500 Вт Hoffmans Electronics HM-9048 Вертикальна праска парогенератор для одягу Фіолетовий
Ручний відпарювач для одягу 1500 Вт HM-9048 - ідеальне доповнення до звичайної праски, швидко видаляє складки та освіжає тканину. Ручним відпарювачем можна відпарювати одяг на вішалці, дверях, комоді, столі та на дивані.
Зручний, компактний, мобільний, економічний ручний відпарювач можна взяти з собою у будь-яку поїздку, відрядження, подорож чи дачу. Цей багатофункціональний пристрій повністю змінить Ваше уявлення про догляд за речами та будинком та зробить цей процес максимально легким та комфортним.
Переваги:
• Невеликий об'єм, легка вага та зручний для перенесення.
• Високотемпературна пара для видалення складок та пилу, стерилізації та дезінфекції.
• Швидке прасування, не пошкоджуючи одяг.
• Підходить для різних тканин - бавовна, шифон, льон, шовк, шерсть, нейлон, підходить для одягу, постільних речей, диванів, іграшок та багато іншого.
• Готовність до роботи – 15 секунд
• Підошва з нержавіючої сталі
Принцип роботи:
- зняти резервуар, повернувши основу, щоб зняти блокування
- налити воду в резервуар (краще використовувати очищену воду),
- натиснути кнопку блокування,
- час нагрівання близько 15 сек, як тільки прилад починає продувати пар, - приступайте до прасування.
Характеристики:
Тип приладу: відпарювач
Призначення: відпарювання одягу, штор, м'яких меблів
Номінальна потужність: 1500 Вт
Живлення: від мережі
Номінальна напруга: 220 – 240 В
Готовність до роботи: 15 секунд
Резервуар води: ємність 300 мл
Насадка-щітка для видалення ворсу: є
Матеріал корпусу: пластик
Розміри (ВхШхГ): 26 х 11 х 14 см
Довжина кабелю живлення: 170 см
Комплектація:
1.Відпарювач
2. Насадка-щітка для очищення від вовни та ворсу
3. Англомовна інструкція
4. Картонна упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Час нагріву до утворення пари | 0.15 хв |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Об'єм котла (бака для води) | 0.3 л |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Регулювання сили пара | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 260 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.7 м |
| Індикатор нагріву | Так |
| Матеріал парового прасування | нержавіюча сталь |
| Мірна чаша | Ні |
| Колір корпусу | Фіолетовий |
| Щітка для видалення пилу і ворсинок | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Ручний відпарювач 1500 Вт Hoffmans Electronics HM-9048 Вертикальна праска парогенератор для одягу Фіолетовий |
