Багатофункціональна швейна машинка з педаллю та реверсом SM-505A електрична 2 швидкості та 12 типів рядків
- Немає в наявності
- Код: 120.1906










-
День Години роботи Перерва Понеділок 11:00 - 15:00 Вівторок 11:00 - 15:00 Середа 11:00 - 15:00 Четвер 11:00 - 15:00 Пʼятниця 11:00 - 15:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Одеса
- +380 (68) 703-20-19Менеджер67808, Базова, 15, Одеса, Україна+380687032019+380687032019
Багатофункціональна швейна машинка з педаллю та реверсом SM-505A електрична 2 швидкості та 12 типів рядків
Електрична швейна машина SM-505A - це найнеобхідніший інструмент для пошиття одягу та предметів інтер'єру з тканини. Вона працює як від мережі, так і з використанням 4 батарейок типу АА (не поставляються в комплекті), що полегшує роботу.
Дана модель оснащена всіма необхідними функціями для комфортної роботи: підсвічування робочої зони, автоматичне намотування нитки, функція зворотного ходу, електромеханічне управління (за допомогою педалі / перемикача / 4 батарейок типу АА), горизонтальний човник, лінійка на корпусі, регулятор натягу верхньої нитки, 12 вбудованих схем рядків, 2 швидкості роботи.
Компактна та функціональна швейна машина стане незамінною помічницею у створенні затишку та індивідуального образу. Вона оснащена висувною скринькою для зберігання аксесуарів та зручною ручкою для перенесення.
Розмір машинки (ВхШхГ): 24 х 27 х 12 см
Довжина кабелю живлення: 70 см
Довжина кабелю педалі: 110 см
Особливості:
- Дві швидкості роботи
- Регулювання натягу нитки від 1 до 9
- Функція "Реверс" - зворотне шиття
- 12 вбудованих схем рядків
- Підсвічування робочої зони
- Автоматична намотування нитки
- Можливість роботи від адаптера та батарейок (не постачаються в комплекті)
- Лінійка на корпусі
- Ручка для перенесення
- Висувна скринька для аксесуарів
Комплектація:
- Швейна машинка.
- Педаль – 1 шт.
- Голка - 2 шт.
- Ниткодівач - 1 шт.
- Шпулька – 2 шт.
- Котушка з ниткою - 2 шт.
- Мережевий адаптер.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип човникового пристрою | Ротаційний горизонтальний |
| Тип швейної машини | Електромеханічна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 240 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Нитковтягувач | Так |
| Відсік для зберігання аксесуарів | Так |
| Реверс | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Багатофункціональна швейна машинка з педаллю та реверсом SM-505A електрична 2 швидкості та 12 типів строчок |
