Рюкзак для подорожей з вакуумним відділенням та насосом дорожня сумка рюкзак для ділових поїздок
- Немає в наявності
- Код: 120.1902










-
День Години роботи Перерва Понеділок 11:00 - 15:00 Вівторок 11:00 - 15:00 Середа 11:00 - 15:00 Четвер 11:00 - 15:00 Пʼятниця 11:00 - 15:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Одеса
- +380 (68) 703-20-19Менеджер67808, Базова, 15, Одеса, Україна+380687032019+380687032019
Рюкзак для подорожей з вакуумним відділенням та насосом дорожня сумка рюкзак для ділових поїздок
Дорожній рюкзак з вакуумним відділенням – цей рюкзак ідеально підійде для подорожі, ділових поїздок, відряджень. Він оснащений вбудованим вакуумним відділенням і поставляється з насосом у комплекті, що дозволяє стискати обсяг одягу, заощаджуючи місце та забезпечуючи більше простору для потрібних речей, що робить його універсальним рішенням для поїздок.
Завдяки просторому основному відділенню з можливістю розширення, відокремленню для ноутбука та кільком кишеням ви можете взяти з собою всі потрібні речі та предмети. Рюкзак розроблений із зручними губчастими ременями, що зменшують тиск, які значно знижують навантаження на плечі, що дозволяє подорожувати без зусиль. Крім того, дані ремені можна заховати у зручній кишені на змійці, перетворивши рюкзак на зручну ділову сумку.
Зручний ремінь для валізи: оснащений ременем для валізи, цей рюкзак можна надійно прикріпити до вашої валізи на коліщатках. Перенісши вагу на валізу, ви можете звільнити руки.
Переваги:
- Вакуумна компресія з насосом
- Конструкція, що розширюється на застібці (+ 8 см)
- Зручність у подорожах
- Ремінь для валізи
Характеристики:
Тип товару: рюкзак
Матеріал: поліестер
Застібка: блискавка
Відділення для ноутбука: є
Акумуляторний насос для відкачування повітря: 20W (1500 mAh)
Напруга: 5V 1A
Розмір рюкзака: (ВхШхГ): 46 х 30 х 12 см (глибина з розширювачем 20 см)
Комплектація:
- Рюкзак із вакуумним відділенням
- Насос для відкачування повітря
- Кабель зарядки для насосу
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 46 см |
| Глибина | 12 см |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кишені | Верхний, Фронтний |
| Особливості | Кишеня для ноутбука |
| Підлога | Унісекс |
| Тип | Городской |
| Тип призначення | Рюкзак для подорожей із вакуумним відділенням і насосом дорожня сумка рюкзак для ділових поїздок |
