Акумуляторна машинка для стрижки волосся з підставкою VGR V-682 портативна з 6 насадками та usb зарядкою
- Немає в наявності
- Код: 120.1888










-
День Години роботи Перерва Понеділок 11:00 - 15:00 Вівторок 11:00 - 15:00 Середа 11:00 - 15:00 Четвер 11:00 - 15:00 Пʼятниця 11:00 - 15:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Одеса
- +380 (68) 703-20-19Менеджер67808, Базова, 15, Одеса, Україна+380687032019+380687032019
Акумуляторна машинка для стрижки волосся з підставкою VGR V-682 портативна з 6 насадками та usb зарядкою
Акумуляторна машинка для стрижки волосся з підставкою VGR V-682 - портативна машинка з ергономічним дизайном, зробить догляд за волоссям дуже ефективним і набагато простіше, тому що у вас є все необхідне в одному наборі. Ніж, шириною 45 мм та регульованою висотою зрізу 0.8 - 2 мм, 6 направляючих гребенів 1.5 / 3 /4.5 / 6 / 9 / 12 мм, літієвий акумулятор, LED дисплей та час автономної роботи до 300 хвилин без підзарядки.
За допомогою напрямних гребенів Ви зможете підрівнювати волосся на будь-яку бажану довжину, а наявність 4 швидкостей дозволить впоратися з волоссям різної густоти та текстури.
Час повного заряджання становить 4 години. Машинку можна підключити до зарядки через зручну підставку, яка йде в комплекті, а також безпосередньо. USB вихід кабелю дозволить підключити зарядку від павербанка, ноутбука та адаптера 5V 1A
Машинка для стрижки VGR має широкий спектр застосування завдяки низькому рівню шуму та здатності працювати без заїдань та ривків. Завдяки LED дисплею Ви зможете моніторити рівень зарядки, індикацію зарядки, відображення включення швидкості та індикатор мастила. Оснащена дорожнім блокуванням від випадкового увімкнення (затиснути кнопку вкл/вимк).
Комплектується 6 насадками гребенями, підставкою, щіточкою для чищення, кабелем зарядки USB Type C, а також маслом для змащування лез.
Характеристики:
Тип: машинка для стрижки
Модель: V-682
Матеріал корпусу: пластик
Цифровий LED дисплей
Індикатор рівня заряджання
Акумулятор: LI 2500mAh
Ступінь вологозахисту: IPX7
Швидкість обертів: 7000 об/хв.
Час роботи без підзарядки: до 300 хв.
Заряджання: USB кабель Type C
Напруга блоку живлення 5В 1А (немає в комплекті)
Час зарядки: 4 години
Насадки гребені: 1.5 / 3 /4.5 / 6 / 9 / 12 мм
Регулювання зрізу: 0,8 мм до 2,0 мм.
Довжина кабелю заряджання: 170 см
Розмір тримера: 19 х 4.5 см
Розмір підставки для машини: 8 х 3.5 см
Комплектація:
- Машинка для стрижки
- Насадки 6 шт
- Олія
- Щітка для очищення
- Підставка для машинки
- USB кабель для заряджання
- Інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 6 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.8 мм |
| Регулювання довжини | Поворотний регулятор, Змінні насадки |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Час заряду акумулятора | 4 годин |
| Час роботи від акумулятора | 300 хв |
| Довжина мережевого шнура | 1.7 м |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Керамічне покриття | Так |
| Швидкість мотора | 7000 об/хв |
| Ширина леза | 45 мм |
| Щіточка для чищення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Акумуляторна машинка для стриження волосся з підставкою VGR V-682 портативна із 6 насадками та usb зарядкою |
