Мультиварка скороварка 14л з дисплеєм на 14 програм Hoffmans HM-721 електрична для дому 2400 Вт
- Немає в наявності
- Код: 120.1867










-
День Години роботи Перерва Понеділок 11:00 - 15:00 Вівторок 11:00 - 15:00 Середа 11:00 - 15:00 Четвер 11:00 - 15:00 Пʼятниця 11:00 - 15:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Одеса
- +380 (68) 703-20-19Менеджер67808, Базова, 15, Одеса, Україна+380687032019+380687032019
Мультиварка скороварка 14л з дисплеєм на 14 програм Hoffmans HM-721 електрична для дому 2400 Вт
Мультиварка-скороварка Hoffmans HM-721 на 14 л 2400 Вт є функціональним і простим у використанні пристроєм, який полегшить щоденну роботу на кухні. Чи потрібна вам скороварка, мультиварка, рисоварка, овочеварка або просто розігріти страви або приготувати ситні супи, ця компактна каструля готова до використання.
Після того, як ви додасте інгредієнти та оберете програму для приготування, мультиварка об'ємом 14 л подбає про все інше, щоб ви могли повернутися до своїх справ, заощадивши вам багато часу на кухні. Відомо, що функція приготування під тиском у мультиварках економить від 50% до 75% енергії порівняно з традиційними методами приготування за рахунок більш короткого часу приготування.
Мультиварки зберігають харчову цінність інгредієнтів, тому що вони не вимагають більш високих температур, але готуються за короткий час. Ви можете попередньо встановити вибраний час приготування для своїх страв, а мультиварка може підтримувати їх у теплі, якщо вас немає поряд, коли вони будуть готові.
Переваги:
- велика містка чаша
- приготування рису, каш, м'яса та супів
- функція збереження тепла (60-80 ° C)
- дві підставки для приготування на пару (d: 27 см)
- внутрішній матеріал ємності з антипригарним покриттям
- безпека закриття кришки
- функція відкладеного старту – планування приготування
Характеристики:
Тип: Мультиварка скороварка;
Модель: HM-721
Потужність: 2400 Вт;
Об'єм: 14 л; (заявлено виробником)
Тип керування: сенсорний (кнопки);
Живлення: від мережі 220В - 240В 50/60 Гц;
Номінальний тиск: 50 кПа
Обмежений тиск: 70 кПа
Кількість програм: 14 автоматичних програм та функція підтримки тепла;
Матеріал корпусу: Метал/Термостійкий пластик;
Покриття чаші: Антипригарне покриття;
Розмір чаші (ДхВ): 27.5 х 22.5 см
Розмір мультиварки (ДхВ): 35 х 42 см
Довжина кабелю живлення: 110 см
Комплектація:
- Мультиварка 14л;
- Внутрішня чаша;
- Підставка для приготування на пару - 2шт
- Лопатка;
- Кабель живлення;
- Інструкція з експлуатації;
- Заводська упаковка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість програм приготування | 14 |
| Матеріал корпусу | Пластик, Нержавіюча сталь |
| Призначення | Побутове |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об`єм | 14 л |
| Покриття чаші | Антипригарне |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Скороварка/мультиварка |
| Тип управління | Електронне |
| Комплектація | |
| Блюдо для приготування на пару | Так |
| Програми приготування та функції | |
| Випічка | Так |
| Дисплей | Так |
| Каша | Так |
| Приготування на пару | Так |
| Приготування під тиском | Так |
| Тушкування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 420 мм |
| Діаметр | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Мультиварка скороварка 14 л з дисплеєм на 14 програм Hoffmans HM-721 електрична для дому 2400 Вт |
