Мультиварка скороварка з дисплеєм на 14 програм 6.5л Hoffmans HM-716 електрична для дому 1200 Вт Червона
- Готово до відправки
- Код: 120.1864.1










-
День Години роботи Перерва Понеділок 11:00 - 15:00 Вівторок 11:00 - 15:00 Середа 11:00 - 15:00 Четвер 11:00 - 15:00 Пʼятниця 11:00 - 15:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Одеса
- +380 (68) 703-20-19Менеджер67808, Базова, 15, Одеса, Україна+380687032019+380687032019
Мультиварка скороварка з дисплеєм на 14 програм 6.5л Hoffmans HM-716 електрична для дому 1200 Вт Червона
Мультиварка-скороварка Hoffmans HM-716 на 6.5 л 1200 Вт є функціональним і простим у використанні пристроєм, який полегшить щоденну роботу на кухні. Чи потрібна вам скороварка, мультиварка, рисоварка, овочеварка або просто розігріти страви або приготувати ситні супи, ця компактна каструля готова до використання.
Після того, як ви додасте інгредієнти та оберете програму для приготування, мультиварка об'ємом 6.5 л подбає про все інше, щоб ви могли повернутися до своїх справ, заощадивши вам багато часу на кухні. Відомо, що функція приготування під тиском у мультиварках економить від 50% до 75% енергії порівняно з традиційними методами приготування за рахунок більш короткого часу приготування.
Мультиварки зберігають харчову цінність інгредієнтів, тому що вони не вимагають більш високих температур, але готуються за короткий час. Ви можете попередньо встановити вибраний час приготування для своїх страв, а мультиварка може підтримувати їх у теплі, якщо вас немає поряд, коли вони будуть готові.
Переваги:
- швидша готування
- приготування рису, каш, м'яса та супів
- функція збереження тепла
- внутрішній матеріал ємності з антипригарним покриттям
- дисплей
- безпека закриття кришки
- технологія приготування: під тиском/без тиску
- функція відкладеного старту – планування приготування
Характеристики:
Тип: Мультиварка скороварка;
Модель: HM-716
Потужність: 1200 Вт;
Об'єм: 6.5 л;
Тип керування: сенсорний (кнопки);
Живлення: від мережі 220В - 240В 50/60 Гц;
Номінальний тиск: 50 кПа
Обмежений тиск: 70 кПа
Кількість програм: 14 автоматичних програм та функція підтримки тепла;
Матеріал корпусу: Метал/Термостійкий пластик;
Покриття чаші: Антипригарне покриття;
Розмір чаші (ДхВ): 22 х 16.5 см
Розмір мультиварки (ДхВ): 27 х 28 см
Довжина кабелю живлення: 80 см
Комплектація:
- Мультиварка 6.5 л;
- Внутрішня чаша;
- Лопатка;
- Мірна склянка;
- Кабель живлення;
- Інструкція з експлуатації;
- Заводська упаковка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість програм приготування | 14 |
| Максимальний час відстрочки старту | 24 годин |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Пластик |
| Призначення | Побутове |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об`єм | 6.5 л |
| Відстрочка старту | Так |
| Покриття чаші | Антипригарне |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Скороварка/мультиварка |
| Тип управління | Сенсорне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 280 мм |
| Діаметр | 270 мм |
| Програми приготування та функції | |
| Дисплей | Так |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Приготування під тиском | Так |
| Комплектація | |
| Мірна ємність | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Мультиварка скороварка з дисплеєм на 14 програм 6.5 л Hoffmans HM-716 електрична для дому 1200 Вт Червона |
