Нагрудна екшн-камера 4K WiFi з поворотним об'єктивом та дисплеєм кишенькова для блогерів туристів
- Немає в наявності
- Код: 120.1845










-
День Години роботи Перерва Понеділок 11:00 - 15:00 Вівторок 11:00 - 15:00 Середа 11:00 - 15:00 Четвер 11:00 - 15:00 Пʼятниця 11:00 - 15:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Одеса
- +380 (68) 703-20-19Менеджер67808, Базова, 15, Одеса, Україна+380687032019+380687032019
Нагрудна екшн-камера 4K WiFi з поворотним об'єктивом та дисплеєм кишенькова для блогерів туристів
Екшн камера з роздільною здатністю 4к та wifi - ідеально підходить для зйомки пригод, з її допомогою ви зможете відобразити найважливіші моменти вашого життя з винятковою чіткістю!
Відеокамера з міні розміром легко кріпиться за допомогою кріплення та прищіпки, забезпечуючи зручність використання. Маленька та легка, вона не заважає активності та дозволяє насолоджуватися процесом без зайвих турбот.
Бездротовий зв'язок забезпечує миттєву передачу відео у додаток по вайфай (камера сама роздає). Ця цифрова мікрокамера має функцію запису у високій роздільній здатності 4k, що гарантує якісну картинку. Змінювати ракурс можна як реального часу, максимально чітко фіксуючи події. Ручне керування та вбудований мікрофон покращують функціональність пристрою. Також до комплекту входить дротовий мікрофон для зручного запису відео.
Характеристики:
Тип: екшн-камера
Матеріал: високоміцний АБС-пластик
Дисплей: 1.3' РК-дисплей
Об'єктив: ширококутний 150 °
Камера: 4К/60PFS (3840x2106)
Живлення: акумулятор 900 мАч
Заряджання: кабель USB Type C
Параметри живлення: DC 5V 1A
Слот для картки пам'яті: TF до 128 ГБ (Не входить до комплекту)
Тривалість роботи: близько 2 год.
Час зарядки: 2 – 2.5 год
Формат відеозапису: МР4
Формат стиску: Н.264
Фото: 16М/13М/8М
Відеорежим: Відео / Уповільнений запис / Циклічний
Фоторежим: Фото / Авто / Серійна зйомка / Таймер
Підтримує WiFi
Підключення до додатку (Qr-код в інструкції)
Сумісність з операційними системами: Windows XP, Vista або вище / Win7, Mac OS
Роздільна здатність запису:
4К/60PFS/30PFS (3840x2106)
2.7К/30PFS (2688Х1520)
1080Р/120PFS/60PFS/30PFS (1920х1080)
720Р/240PFS/120PFS/60PFS/30PFS (1280х720)
Вага: 70 г
Розмір: 120 x 32 х 25 мм
Комплектація:
- Екшн-камера
- Дротовий петличний мікрофон - 1 шт
- Ремінець на руку - 1 шт
- Фіксаційний ремінець - 1 шт
- Кріплення "прищіпка" - 1 шт
- Зарядний кабель USB Type C
- Посібник з експлуатації - 1 шт
- Упаковка – 1 шт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 70 г |
| Висота | 120 мм |
| Глибина | 25 мм |
| Діагональ РК-екрану | 1.3 " |
| Ємність акумулятора | 900 |
| РК-екран | Да |
| Особливості | Wi-Fi | короплення в комплекті |
| Підтримка Full HD | Да |
| Сенсорний екран | Немає |
| Тип відеокамери | Екшн-камера |
| Формати запису | 4K UHD |
| Фоторежим | Да |
| Ширина | 32 мм |
| Тип призначення | Нагрудна екшн-камера 4K Wi-Fi з поворотним об'єктивом і дисплеєм кишенькова для блогерів туристів |
