Акумуляторний шейвер з трьома рухомими сітками та дисплеєм VGR V-335 бездротова міні електробритва
- Готово до відправки
- Код: 120.1835










-
День Години роботи Перерва Понеділок 11:00 - 15:00 Вівторок 11:00 - 15:00 Середа 11:00 - 15:00 Четвер 11:00 - 15:00 Пʼятниця 11:00 - 15:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Одеса
- +380 (68) 703-20-19Менеджер67808, Базова, 15, Одеса, Україна+380687032019+380687032019
Акумуляторний шейвер з трьома рухомими сітками та дисплеєм VGR V-335 бездротова міні електробритва
Портативний акумуляторний шейвер VGR V-335 - це професійний інструмент, який чудово підійде для роботи з бородою, шиєю та волоссям на голові. Модель оснащена бриючою системою, що складається з трьох повноцінних рухомих сіток. Така плаваюча система відмінно повторює контури обличчя, шиї та голови, забезпечуючи чисте та рівне гоління, мінімізуючи роздратування та максимізуючи комфорт. Сітки плавно ковзають по шкірі, захоплюючи та зрізаючи волоски біля кореня, залишаючи ваше обличчя гладким та свіжим. Сітки для гоління виконані з титану, що забезпечує гіпоалергенне гладке та комфортне гоління.
Шейвер ідеально підходить для щоденного використання та завдяки компактному розміру, легко поміститься у вашу дорожню сумку або валізу, в комплекті також передбачений м'який мішечок для транспортування та захисний ковпачок.
Заряду акумулятора вистачає на 80 хвилин безперервної роботи пристрою, а повний цикл заряджання становитиме 1.5 - 2 години.
Характеристики:
Тип: шейвер / електробритва
Живлення: акумулятор
Місткість: 700 мАг
Заряджання: USB кабель
Напруга живлення: 5V 1A
Сіткова система гоління з трьома рухомими сітками
Час роботи: до 80 хвилин
Час зарядки: 1.5 – 2 години
Водонепроникність: IPX6
Цифровий LED дисплей
Індикатор рівня заряджання
Блокування від випадкового включення
Розмір шейвера: 12.5 х 6 х 4 см
Довжина кабелю заряджання: 145 см
Захисна кришка
Комплектація:
- Шейвер
- Захисний ковпачок
- Кабель заряджання USB
- Щітка для очищення
- Фірмовий чохол
- Інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Час заряду акумулятора | 2 годин |
| Час роботи від акумулятора | 80 хв |
| Щіточка для чищення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 125 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Дисплей | Да |
| Захисна кришка | Да |
| Індикатор заряду акумулятора | Да |
| Кількість голівок для гоління | 1 |
| Рухомий блок для гоління | Да |
| Тип електробритви | сіткова |
| Чохол для зберігання і транспортування | Да |
| Ширина | 60 мм |
