Акумуляторний шейвер із запасним картриджем VGR V-331 бездротова міні електробритва портативна
- Немає в наявності
- Код: 120.1836










-
День Години роботи Перерва Понеділок 11:00 - 15:00 Вівторок 11:00 - 15:00 Середа 11:00 - 15:00 Четвер 11:00 - 15:00 Пʼятниця 11:00 - 15:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Одеса
- +380 (68) 703-20-19Менеджер67808, Базова, 15, Одеса, Україна+380687032019+380687032019
Акумуляторний шейвер із запасним картриджем VGR V-331 бездротова міні електробритва портативна
Портативна акумуляторна електробритва Шейвер VGR V-331 - це професійний інструмент, який відмінно підійде для роботи з бородою, шиєю та волоссям на голові.
Ножі шейвера, на відміну від ножів тримерів, зрізують волосся у безпосередній близькості до шкіри. Електробритва підходить для ідеально гладкого гоління, виведення точних ліній окантовок, для дрібних поправок форми бороди. Використовують шейвери наприкінці стрижки чи гоління, доведення результату до ідеальної гладкості. Гоління стане швидким та комфортним процесом, який займе буквально кілька хвилин.
Шейвер ідеально підходить для щоденного використання та завдяки компактному розміру, легко поміститься у вашу дорожню сумку або валізу, в комплекті також передбачений м'який мішечок для транспортування та захисний ковпачок.
Заряду акумулятора вистачає на 50 хвилин безперервної роботи пристрою, а повний цикл заряджання становитиме 8 годин.
Характеристики:
Тип: шейвер / електробритва
Живлення: акумулятор
Заряджання: USB кабель
Напруга живлення: 5V 1A
Час роботи: до 50 хвилин
Час зарядки: до 8 годин
Водонепроникність: IPX4
Розмір шейвера: 9.5 х 5.5 х 2.5 см
Довжина кабелю заряджання: 55 см
Запасний картридж
Захисна кришка
Комплектація:
- Шейвер
- Запасний картридж
- Захисний ковпачок
- Кабель заряджання USB
- Щітка для очищення
- Фірмовий чохол
- Інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість бритвених головок | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип електробритви | сіткова |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Час заряду акумулятора | 8 годин |
| Час роботи від акумулятора | 50 хв |
| Дисплей | Ні |
| Захисна кришка | Так |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Щіточка для чищення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 95 мм |
| Глибина | 25 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Акумуляторний шейвер із запасним картриджем VGR V-331 бездротова мінібритва портативна |
