Парова праска НМ-9021 для дому Hoffmans Electronics з керамічною підошвою та системою самоочищення 3000Вт
- Готово до відправки
- Код: 120.1799










-
День Години роботи Перерва Понеділок 11:00 - 15:00 Вівторок 11:00 - 15:00 Середа 11:00 - 15:00 Четвер 11:00 - 15:00 Пʼятниця 11:00 - 15:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Одеса
- +380 (68) 703-20-19Менеджер67808, Базова, 15, Одеса, Україна+380687032019+380687032019
Парова праска НМ-9021 для дому Hoffmans Electronics з керамічною підошвою та системою самоочищення 3000Вт
Праска з функцією пари Hoffmans Electronics НМ-9021 - це ідеальне рішення для сучасних користувачів, які цінують якість та зручність у догляді за одягом. Ця праска з антипригарним покриттям чудово справляється з прасуванням будь-яких тканин завдяки своїм удосконаленим функціям.
Ця праска оснащена функцією пари та розпилювач води, яка дозволяє вирішувати проблеми зі складками швидко та ефективно. Компактний та зручний, він стане чудовим доповненням вашого домашнього арсеналу. Керамічна підошва забезпечує чудове ковзання за будь-якими матеріалами, а вбудований захист від накипу значно подовжує термін служби пристрою. Ви можете налаштовувати подачу пари залежно від типу тканини, що дозволяє дбайливо поводитися навіть із найбільш делікатними матеріалами.
Зручний і простий у використанні дозволяє встановити оптимальну температуру для делікатних тканин, таких як шовк або вовна. Праска Hoffmans Electronics виділяється довгим шнуром та його обертанням на 360°, що забезпечує свободу рухів під час прасування та підвищує комфорт у процесі.
Характеристики:
Тип: Праска парова
Модель: НМ-9021
Потужність: 3000 Вт (заявлено виробником)
Напруга: 220 - 240В
Матеріал корпусу: пластик
Керамічна підошва
Тип керування: механічне
Функції: сухе прасування / розпилювач / викид пари / парогенерація
Управління парою: є
Функція самоочищення: є
Регулювання температури: є
Ємність для води: 400 мл
Постійна паропродуктивність: 30 г/хв.
Викид пари: 190 г/хвилину
Індикація готовності до роботи: є
Довжина кабелю живлення: 135 см
Розмір праски (ДхШхВ): 30 х 12.5 х 14 см
Комплектація:
- Праска;
- Мірний стаканчик;
- Інструкція;
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал підошви праски | кераміка |
| Особливості | З обертанням шнура |
| Паровий удар | 190 г/хв |
| Постійна подача пара | Так |
| Споживана потужність | 3000 Вт |
| Регулювання подачі пари | Так |
| Швидкість подачі пари | 30 г/хв |
| Стан | Новий |
| Тип | Праска |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вертикальне відпарювання | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.35 м |
| Жолобок для гудзиків | Так |
| Захист від накипу | Так |
| Мірний стакан | Так |
| Об'єм резервуара для води | 0.4 л |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Суха прасування | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція розбризкування | Так |
| Функція самоочищення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Парова праска НМ-9021 для дому Hoffmans Electronics з керамічною підошвою і системою самоочищення 3000 Вт |
