Ручний відпарювач Hoffmans Electronics HM-9038 Вертикальна праска парогенератор для одягу 1500 Вт
- Готово до відправки
- Код: 120.1795










-
День Години роботи Перерва Понеділок 11:00 - 15:00 Вівторок 11:00 - 15:00 Середа 11:00 - 15:00 Четвер 11:00 - 15:00 Пʼятниця 11:00 - 15:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Одеса
- +380 (68) 703-20-19Менеджер67808, Базова, 15, Одеса, Україна+380687032019+380687032019
Ручний відпарювач Hoffmans Electronics HM-9038 Вертикальна праска парогенератор для одягу 1500 Вт
Ручний відпарювач для одягу швидко видаляє складки та освіжає тканину, ідеальне доповнення до звичайної праски! Ручним відпарювачем можна відпарювати одяг на вішалці, дверях, комоді, столі та на дивані.
Зручний, компактний, мобільний, економічний ручний відпарювач HM-9038 можна взяти з собою в будь-яку поїздку, відрядження, подорож чи дачу. Цей багатофункціональний пристрій повністю змінить Ваше уявлення про догляд за речами та будинком та зробить цей процес максимально легким та комфортним.
Переваги:
• Невеликий об'єм, легка вага та зручний для перенесення.
• Високотемпературна пара для видалення зморшок та пилу, стерилізації та дезінфекції.
• Швидке прасування та віджимання, не пошкоджуючи одяг.
• Підходить для різних тканин - бавовна, шифон, льон, шовк, шерсть, нейлон, підходить для одягу, постільних речей, столового одягу, диванів, іграшок та багато іншого.
• Готовність до роботи – 30 секунд
• Перестає працювати автоматично, коли вода закінчиться.
Принцип роботи:
- зняти резервуар, натиснувши на дві кнопки бічні,
- налити воду в резервуар за допомогою мірного стаканчика (краще використовувати очищену воду),
- натиснути кнопку блокування,
- час нагрівання близько 20-30 сек, як тільки прилад починає продувати пар, - приступайте до прасування.
Характеристики:
Тип приладу: відпарювач-пароочисник
Призначення: відпарювання одягу, штор, м'яких меблів
Номінальна потужність: 1500 Вт
Живлення: від мережі
Номінальна напруга: 220 – 240 В
Готовність до роботи 20-30 секунд
Резервуар води: ємністю 250 мл
Насадка-щітка для видалення ворсу: є
Мірна склянка: є
Матеріал корпусу: пластик
Розміри (ВхШхГ): 27 х 12 х 15 см
Довжина кабелю живлення: 160 см
Комплектація:
1.Відпарювач-пароочисник
2. Насадка-щітка для очищення від вовни та ворсу
3. Мірна склянка
4. Англомовна інструкція
5. Картонна упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єм котла (бака для води) | 0.25 л |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 270 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.6 м |
| Індикатор роботи | Так |
| Мірна чаша | Так |
| Знімний бак для води | Так |
| Щітка для видалення пилу і ворсинок | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Ручний відпарювач Hoffmans Electronics HM-9038 Вертикальний праска парогенератор для одягу 1500 Вт |
