Блендер занурювальний HM-8034 Hoffmans Electronics для коктейлів смузі ручний блендер подрібнювач 800 Вт
- Готово до відправки
- Код: 120.1797










-
День Години роботи Перерва Понеділок 11:00 - 15:00 Вівторок 11:00 - 15:00 Середа 11:00 - 15:00 Четвер 11:00 - 15:00 Пʼятниця 11:00 - 15:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Одеса
- +380 (68) 703-20-19Менеджер67808, Базова, 15, Одеса, Україна+380687032019+380687032019
Блендер занурювальний HM-8034 Hoffmans Electronics для коктейлів смузі ручний блендер подрібнювач 800 Вт
Занурювальний блендер Hoffmans Electronics HM-8034 - це компактний і практичний занурювальний блендер з ергономічним дизайном, який забезпечує швидке і зручне приготування різних страв. З його допомогою Ви зможете легко створювати свіжі та поживні смузі у себе вдома.
Цей блендер, що працює без подрібнювача, ідеально підійде тим, хто цінує простоту та надійність у використанні. Стандартна блендерна насадка з 4 лезами (2 довгі та 2 короткі леза) ефективно справляється зі змішуванням та збивання супів-пюре, однорідних соусів та підлив, а також коктейлів. Завдяки ергономічному дизайну та зручній ручці, блендер стане вашим вірним помічником на кухні.
Даний блендер поставляється без чаші (склянки)!
Характеристики:
Тип: занурювальний блендер
Модель: НМ-8034
Потужність: 800W (заявлено виробником)
Напруга: 220 - 240V 50Hz
Одна швидкість роботи
Насадка: знімна
Кількість лез: 4 (2 довгих і 2 коротких)
Матеріал лез: нержавіюча сталь
Матеріал корпусу: пластик
Розмір блендера з насадкою: 38*6.5 см
Довжина знімної насадки: 19 см
Діаметр нижньої частини насадки: 6.5 см
Довжина кабелю живлення: 95 см
Комплектація:
- Блендер занурювальний
- Інструкція
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Режим Турбо | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип блендера | Занурювальний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 380 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 0.95 м |
| Мірний стакан | Ні |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Матеріал занурюваної частини | нержавіюча сталь |
| Багатофункціональна чаша-подрібнювач | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Блендер заглибний HM-8034 Hoffmans Electronics для коктейлів смузі ручний блендер подрібнювач 800 Вт |
