Безмасляна аерофритюрниця ZP-209 з 2 знімними чашами сенсорна мультипіч 4000W на 12л з таймером
- Готово до відправки
- Код: 120.1789










-
День Години роботи Перерва Понеділок 11:00 - 15:00 Вівторок 11:00 - 15:00 Середа 11:00 - 15:00 Четвер 11:00 - 15:00 Пʼятниця 11:00 - 15:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Одеса
- +380 (68) 703-20-19Менеджер67808, Базова, 15, Одеса, Україна+380687032019+380687032019
Безмасляна аерофритюрниця ZP-209 з 2 знімними чашами сенсорна мультипіч 4000W на 12л з таймером
Багатофункціональна фритюрниця Zepline ZP-209 з 2 знімними чашами – відмінне рішення для любителів смаження, які хочуть насолоджуватися улюбленими стравами з низьким вмістом жиру. Особливість фритюрниці – дві місткі чаші, які дозволяють готувати кілька страв одночасно та забезпечувати легкий та здоровий спосіб приготування Ваших улюблених продуктів. Вибір режиму, температури та часу на кожну чашу вибирається окремо, тому можна одночасно готувати у двох чашах або лише в одній чаші.
Технологія циркуляції гарячого повітря та наявність двох верхніх тенів (окремий тен для кожної чаші), дозволяє готувати страви без додавання олії, тому ви можете смажити картопля фрі, шматочки курки або відбивні, які будуть соковитими та хрусткими, при цьому значно скоротивши використання жиру.
Аерофрітюрниця оснащена сенсорною панеллю управління: 9 автоматичних режимів приготування, а також можливість регулювати температуру та час приготування. Ця функція дозволяє легко регулювати рівень нагріву на власний розсуд.
Переваги:
- Приготування без олії
- Антипригарне покриття
- Технологія циркуляції повітря
- Дві знімні чаші, які легко задовольнять потреби всієї родини
- Сенсорна панель керування
- Легкість миття
Характеристики:
Модель: Zepline ZP-209
Потужність: 4000 Вт (заявлено виробником)
Об'єм усієї фритюрниці: 12 л (заявлено виробником)
Напруга: 220-240V, 50-60Hz
Тип управління: сенсорний
Матеріал: пластик, метал
Матеріал чаші: Нержавіюча сталь з антипригарним покриттям
Регулювання температури: 80°C - 200°C
Таймер: 1-60 хвилин
Розміри:
Фрітюрниця (ШхГхВ): 37х30х32.5 см
Чаша: 14 (глибина) х24.5х16 см (чаші однакові по р-ру)
Ґрати – 23х14 см
Довжина кабелю – 90 см
Коробка (ДхШхВ): 43.5х42х39см
Комплектація:
- Фрітюрниця
- Чаші – 2 шт
- Грати - 2 шт
- Інструкція
- Коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zepline |
| Країна виробник | Китай |
| Антипригарне покриття чаші | Так |
| Максимальний час установки таймера | 60 хв |
| Плавне регулювання температури | Так |
| Споживана потужність | 4000 Вт |
| Стан | Новий |
| Знімна чаша | Так |
| Таймер | Так |
| Тип управління | Сенсорне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 325 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Довжина мережевого шнура | 0.9 м |
| Звуковий сигнал | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Матеріал чаші | Нержавіюча сталь |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Оглядове віконце | Ні |
| Тип нагрівального елементу | Відкритий нагрівальний елемент |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Безоливна аерофритюрниця ZP-209 з 2 знімними чашами сенсорна мультипіч 4000W на 12 л з таймером |
