Універсальний дощовик із капюшоном на кнопках багаторазовий водонепроникний плащ від дощу
- Готово до відправки
- Код: 120.1764










-
День Години роботи Перерва Понеділок 11:00 - 15:00 Вівторок 11:00 - 15:00 Середа 11:00 - 15:00 Четвер 11:00 - 15:00 Пʼятниця 11:00 - 15:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Одеса
- +380 (68) 703-20-19Менеджер67808, Базова, 15, Одеса, Україна+380687032019+380687032019
Універсальний дощовик із капюшоном на кнопках багаторазовий водонепроникний плащ від дощу
Плащ дощовик - цей плащ дощовик, ідеально підійде для відпочинку на природі, рибалці, пікніку та міських прогулянок. Виріб чудово підходить для захисту від дощу.
Проклеєні шви забезпечують додатковий захист від вологи. Дощовик має каптур, яким можна повністю вкрити голову. У той же час верхня кромка ущільнювача запобігає стіканню крапель на обличчі, створюючи ефект невеликого козирка.На дощовику є кнопки-гудзики, як на звичайному плащі, це забезпечить захист від падіння вологи.
Плащ швидко сохне в розгорнутому стані і йде в комплекті з чохлом, в якому зручно зберігати після використання.
Переваги:
- легко сохне,
- портативний,
- широкий капюшон,
- застібається на гудзики-кнопки.
Характеристики:
Вид виробу: дощовик;
Матеріал: поліестер з покриттям ПВХ
Підлога: унісекс;
Довжина: 110 см;
Ширина (напівобхват): 68 см;
Довжина рукава: 70см;
Чохол у комплекті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Дощовик подовжений |
| Довжина | 110 см |
| Довжина рукава вироба | 70 см |
| Застібка | Кнопки |
| Наявність капюшона | Так |
| Наявність кишень | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Поліестер |
| Ширина | 68 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Універсальний дощовик із капюшоном на кнопках багаторазовий водонепроникний плащ від дощу |
