Полиця стелаж для зберігання взуття в передпокій SKLM-16 Органайзер етажерка для взуття на 5 ярусів 94х26х54см
- Готово до відправки
- Код: 120.1753










-
День Години роботи Перерва Понеділок 11:00 - 15:00 Вівторок 11:00 - 15:00 Середа 11:00 - 15:00 Четвер 11:00 - 15:00 Пʼятниця 11:00 - 15:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Одеса
- +380 (68) 703-20-19Менеджер67808, Базова, 15, Одеса, Україна+380687032019+380687032019
Полиця стелаж для зберігання взуття в передпокій SKLM-16 Органайзер етажерка для взуття на 5 ярусів 94х26х54см
Полиця для взуття Shoe Rack SKLM-16 ― просте рішення для зберігання Вашого взуття. Полиця спеціально сконструйована для зручного та безпечного зберігання всіх розмірів взуття. Стелаж має п'ять полиць і на ньому легко можна розмістити достатню кількість взуття для всієї родини. Етажерка для взуття гармонійно вписується в будь-який інтер'єр передпокою, квартири, будинку чи дачі. Стійка-стелаж має просту та надійну конструкцію, швидко збирається та розбирається без використання інструментів.
Переваги:
Розмір – у проміжках між ярусами можна розмістити взуття різних типів. Її також можна регулювати, просто зніміть один або два яруси, щоб забрати черевики або інші великі аксесуари.
Портативність – вона дуже легка за вагою та відносно невеликим розміром, тому її можна використовувати у різних частинах вашого будинку. Коридор, спальня, гараж і т.д.
Простота – полиця для взуття поставляється із ретельно структурованою інструкцією з експлуатації. Для її збирання не потрібно ні досвіду, ні спеціальних інструментів.
Характеристики:
Тип: полиця стелаж для взуття;
Вид: складана;
Матеріал каркасу: метал, пластик;
Кількість ярусів: 5;
Розмір стелажу (ВхШхГ): 94 х 54 х 26 см
Розмір полиці (ДхШ): 51 х 24 см
Висота між полицями: 16 см
Діаметр трубки: 8 мм
Легко збирається та розбирається;
Труби металеві/пластиковий каркас.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 5 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | полиця для взуття |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 940 мм |
| Глибина | 260 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | метал, пластик |
| Полиці | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Полиця стелаж для зберігання взуття в передпокій SKLM-16 Органайзер етажерка для взуття на 5 ярусів 94х26х54см |
