Стелаж підлоговий з гачками на 4 яруси Hook Storage Rack SKLM-21 Полиця стійка для кухні
- Немає в наявності
- Код: 120.1756










-
День Години роботи Перерва Понеділок 11:00 - 15:00 Вівторок 11:00 - 15:00 Середа 11:00 - 15:00 Четвер 11:00 - 15:00 Пʼятниця 11:00 - 15:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Одеса
- +380 (68) 703-20-19Менеджер67808, Базова, 15, Одеса, Україна+380687032019+380687032019
Стелаж підлоговий з гачками на 4 яруси Hook Storage Rack SKLM-21 Полиця стійка для кухні
Стелаж підлоговий з гачками Hook Storage Rack SKLM-21 - це універсальне рішення для організації вашої кухні. Цей багатофункціональний стелаж розроблений спеціально для оптимального використання простору та зручності у вашій кухні. Незалежно від того, наскільки невелика чи велика ваша кухня, ця полиця-стелаж стане незамінним помічником у зберіганні та організації кухонного приладдя.
Він оснащений чотирма полицями, пластиковими гачками та коліщатками для зручного переміщення, легко монтується та міцний, що забезпечує його довговічність та надійність. Це інвестиція в комфорт і порядок у вашій ванній кімнаті, яка радуватиме вас довгі роки. Трубки стелажу та полиць - металеві, кріплення та коліщатка виготовлені з міцного пластику.
З цією полицею-стелажем ви максимально ефективно використовуєте вертикальний простір вашої кухні. Вона пропонує безліч полиць і відділень для зберігання мікрохвильової печі, посуду, продуктів та іншого кухонного приладдя.Цей органайзер не обмежується лише мікрохвильовою піччю. Ви можете використовувати його для зберігання тарілок, каструль, кухонних приладів та навіть декоративних елементів.
Переваги:
- Місткі 4 полиці.
- Багаторівнева, складана.
- Легкий у складанні.
- Стійка конструкція.
- Підходить для використання на кухні, у ванній кімнаті, офісі і т.д.
Характеристики:
Тип: стелаж
Матеріал: метал, пластик
Розмір стелажу (ВхШхГ): 122х42х34 см
Розмір полиці (ДхШ): 39 х 32 см
Висота між нижньою та середньою полицею: 39 см
Висота між верхніми полицями: 22 см
Висота від верхньої полиці до трубки з гачками: 39 см
Діаметр трубки: збоку: 15 мм, для полиць: 9 мм
Кількість гачків: 4 шт (пластик)
Комплектація:
- Стелаж-органайзер.
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1220 мм |
| Глибина | 340 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | пластик |
| Полиці | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Немає |
| Кількість ніжок | 4 шт |
| Кількість ярусів (полиць) | 4 |
| Корпус (каркас) | метал, пластик |
| Настінний кріплення | Немає |
| Тип мебели | етажерка |
| Тип установки | Підлогова |
| Форма полиці | пряма прямокутна |
| Форма етажерки | пряма |
| Тип призначення | Стелаж підлоговий із гачками на 4 яруси Hook Storage Rack SKLM-21 Полиця стійка для кухні |
