Електронний цифровий тонометр на передпліччя з функцією пам'яті прилад для вимірювання тиску автоматичний
- Немає в наявності
- Код: 120.1722










-
День Години роботи Перерва Понеділок 11:00 - 15:00 Вівторок 11:00 - 15:00 Середа 11:00 - 15:00 Четвер 11:00 - 15:00 Пʼятниця 11:00 - 15:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Одеса
- +380 (68) 703-20-19Менеджер67808, Базова, 15, Одеса, Україна+380687032019+380687032019
Електронний цифровий тонометр на передпліччя з функцією пам'яті прилад для вимірювання тиску автоматичний
Електронний автоматичний тонометр - чудово підходить для вимірювання тиску у пацієнтів будь-якої комплекції. Класична манжета легко кріпиться на руці та забезпечує плавний набір тиску та комфортний вимір. Даний тонометр простий та функціональний прилад для побутового та професійного застосування зі зручним керуванням. Він оснащений великим зрозумілим дисплеєм, де відображаються показники вимірювань.
У комплект входить регульована манжета, яка не натирає та не перетискає руку, забезпечуючи комфортне проведення вимірювань. Тонометр може працювати як від мережі, так і від 4 батарей типу ААА (не входять в комплект), тому прилад можна брати в дорогу. У приладі є вбудована пам'ять, яка дозволяє зберігати до 99 останніх вимірів. для кожного користувача (2 користувача)
Характеристики:
- Тип: Електронний автоматичний тонометр
- Режим відображення: цифровий рідкокристалічний дисплей
- Метод виміру: осцилометричний метод.
- Автоматичне надування та здування
- Діапазон виміру: Тиск: 0 ~ 299 мм рт. ст. / Пульс: 40 - 200 р/хв
- Точність: Тиск: ±3 мм рт. ст. (±0.4 кПа) / Пульс: у межах ±5%
- Джерело живлення: DC6V (1.5V чотири батареї ААА)
- Температура зберігання: -20°C ~ 55°C
- Робоча температура: 10°C - 40°C
- Функція дати та часу
- Вимірюване коло руки: ок.22см~32см
- Довжина трубки: 58 см
- Розмір тонометра: 12х10х5 см
- Довжина кабелю живлення: 45 см
Комплектація:
- Тонометр
- Манжета
- Посібник користувача
- Упаковка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Дорожній футляр | Ні |
| Максимальний діапазон вимірювання | 299 мм/рт.ст. |
| Мінімальний діапазон вимірювання | 0 мм/рт.ст. |
| Розмір манжети | 22-32 (см) |
| Стан | Новий |
| Тип тонометра | Автоматичний |
| Точність вимірювання +/- | 3 мм/рт.ст. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 180 г |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Додаткові характеристики електронних тонометрів | |
| Кількість батарейок | 4 шт. |
| Кількість блоків пам'яті | 2 |
| Максимальний діапазон вимірювання пульсу | 200 уд/хв |
| Мінімальний діапазон вимірювання пульсу | 40 уд/хв |
| Мережевий адаптер | Ні |
| Тип живлення | Батарейки, Мережа 220 В |
| Тип елементів живлення | AAA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Електронний цифровий тонометр на передпліччя з функцією пам'яті прилад для вимірювання тиску автоматичний |
