Електронний цифровий термометр HTC-1 з датчиком вологості та дисплеєм термогігрометр кімнатний
- Немає в наявності
- Код: 120.1687










-
День Години роботи Перерва Понеділок 11:00 - 15:00 Вівторок 11:00 - 15:00 Середа 11:00 - 15:00 Четвер 11:00 - 15:00 Пʼятниця 11:00 - 15:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Одеса
- +380 (68) 703-20-19Менеджер67808, Базова, 15, Одеса, Україна+380687032019+380687032019
Електронний цифровий термометр HTC-1 з датчиком вологості та дисплеєм термогігрометр кімнатний
Термометр з гігрометром HTC-1 – цифровий комбінований пристрій для вимірювання температури та вологості у приміщенні. Він має РК-дисплей із великими символами для зручного зчитування інформації. Використовується для моніторингу та контролю параметрів мікроклімату у житлових, виробничих, складських та промислових приміщеннях.
Особливості:
- Вимірювання та індикація температури та вологості повітря всередині приміщення.
- Великий екран для зручного зчитування інформації.
- Показ часу та дати.
- Збереження пам'яті максимальної та мінімальної температури та вологості.
- Можливість настроїти сигнал будильника.
- Можливість вибору 12/24-годинного формату.
- Запам'ятовує мінімальне та максимальне значення даних.
Характеристики HTC-2:
Діапазон вимірювання температури повітря: -10 ~ +50 °C
Діапазон вимірювання вологості у приміщенні: 0,1 °C
Точність вимірювання температури повітря: ±1 °C
Діапазон вимірювання вологості повітря: 10 ~ 99% RH
Точність виміру вологості повітря: ±5 %
Роздільна здатність вологості: 1%
Вибір одиниць вимірювання температури (°C/°F)
Джерело живлення: 1 батарейка типу ААА
Розмір (ДхШхВ): 9.2 х 10 х 2 см
Комплектація:
- Термометр HTC-1
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Вимірювання вологості всередині приміщення | Так |
| Вимірювання температури всередині приміщення | Так |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип метеостанції | цифровий кімнатний термометр |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Будильник | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Кріплення на стіну | Так |
| Тип живлення | Батарейки |
| Функція календаря | Так |
| Годинник | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Глибина | 20 мм |
| Ширина | 92 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Електронний цифровий термометр HTC-1 з датчиком вологості та дисплеєм термогігрометр кімнатний |
